هدر موبایل
1396/05/08 10:05:20
سرویس استان ها
کاظمی:

برای رفع بیکاری در پلدختر باید از تمام ظرفیت ها استفاده کرد/ همه می خواهند پشت میزنشین باشند

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه متاسفانه در استان همه خواستار پشت میزنشینی هستندگفت: رفع بیکاری در پلدختر نیازمند استفاده از تمام منابع است که در این راستا ستادی تشکیل می شود.
برای رفع بیکاری در پلدختر باید از تمام ظرفیت ها استفاده کرد/ همه می خواهند پشت میزنشین باشند نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه متاسفانه در استان همه خواستار پشت میزنشینی هستندگفت: رفع بیکاری در پلدختر نیازمند استفاده از تمام منابع است که در این راستا ستادی تشکیل می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201705103121785010.jpg برای,رفع,بیکاری,در,پلدختر,باید,از,تمام,ظرفیت,ها,استفاده,کرد/,همه,می,خواهند,پشت,میزنشین,باشند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدحمیدرضا کاظمی در جلسه کارگروه اشتغال و تولید شهرستان پلدختر در فرمانداری این شهرستان افزود: رفع کامل مشکل بیکاری در شهرستان مقدور نیست،اما می توان منابع را به این سمت هدایت کرد.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی، گفت: باید قشر نیازمند و آسیب پذیر جامعه مانند مددجویان بهزیستی و کمیته امداد مورد توجه قرار گیرند و برای آنها سهم ویژه ای در نظر گرفته شود.

کاظمی افزود: امسال در شهرستان پلدختر با توجه به اینکه محدودیت منابع وجود ندارد؛می توان از تمام طرح ها حمایت ویژه کرد و برحسب ذائقه مردم هر منطقه به تعداد، تسهیلات داد.

رییس مجمع نمایندگان لرستان اظهار کرد: متاسفانه در استان لرستان همه طالب پشت میزنشینی هستند در صورتی که با وجود روان آب ها و ظرفیت های فراوان حوزه های کشاورزی، دامداری و شیلات می توان در صحنه تولید و صادرات فعالیت های موثری انجام داد.

وی افزود: باید با تلاش مضاعف و شبانه روزی در راستای ایجاد اشتغال، تولید و صادرات تلاش کرد؛چراکه مسئولان باید درپیشگاه خداوند پاسخگو باشند.

کاظمی یکی از عوامل مشکلات کشور را برنامه ریزی خواند و گفت: برنامه ها تا اجرا پیش می روند اما برخی انحرافات مانع می شوند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: با توجه به فرهنگ عمومی، نیازسنجی ها و ظرفیت های موجود باید سعی شود با نظارت بر بانک ها و چگونگی تقسیم و توزیع تسهیلات گام های موثری برداشت.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی، وظیفه نماینده مردم در مجلس را ایجاد ارتباط با مردم و پیگیری مطالبات آنها دانست و گفت: انتظار می رود فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان که بومی منطقه هستند این اهداف را در دستور کار خود قرار دهند.

گفتنی است،شهرستان پلدختر در 120 کیلومتری جنوب غربی مرکز استان لرستان واقع شده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet