هدر موبایل
1396/05/08 11:31:16
سرویس استان ها
در بازدیدنمایندگان استان قزوین از بخش الموت مطرح شد؛

جهادکشاورزی استان قزوین نقش مهم و سازنده ای در راستای خدمت رسانی به روستاییان ایفا می کند

به منظور رسیدگی و رفع مشکلات روستائیان بخش الموت شرقی و بازدید از پروژه های در درست اقدام؛ نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی از روستاهای این بخش بازدید کردند.
جهادکشاورزی استان قزوین نقش مهم و سازنده ای در راستای خدمت رسانی به روستاییان ایفا می کند به منظور رسیدگی و رفع مشکلات روستائیان بخش الموت شرقی و بازدید از پروژه های در درست اقدام؛ نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی از روستاهای این بخش بازدید کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/64188.jpg جهادکشاورزی,استان,قزوین,نقش,مهم,و,سازنده,ای,در,راستای,خدمت,رسانی,به,روستاییان,ایفا,می,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، به منظوررسیدگی و رفع مشکلات روستائیان بخش الموت شرقی و بازدیداز پروژه های دردرست اقدام صبح یکشنبه نمایندگان قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان از روستاهای این بخش بازدید کردند.

در این بازدید داود محمدی و حمیده زرآبادی نمایندگان مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی و علی اکبر متقی فرد رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین ودیگر مسئولین استانی و شهرستانی در روستاهای دینه کوه، باغدشت، شهرک، باغ کلایه، جوتان و یرک از روستاهای بخش الموت شرقی حضور یافتند و از نزدیک در جریان مشکلات روستاهای مذکور قرار گرفتند.

در این بازدید مسئولین ؛ لزوم توجه و  نگاه ویژه در برطرف کردن مشکلات مناطق محروم  و همچنین رفع مسایل ومشکلات و  تسریع در امر خدمت رسانی به مردم خطه الموت را در دستور کار، پیگیری و اجرا قرار دادند.

این بازدید که از ۶ روستای منطقه الموت شرقی انجام شد ساکنین روستاهای مذکور مسایل و مشکلات خود را مطرح که برخی از آنها مرتفع و دستورات لازم صادر شد و برخی دیگر از این درخواستهاو مشکلات جهت پیگیری های بعدی به  نمایندگان مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی ارجاع شد.

نمایندگان مردم قزوین البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی  در این بازدید ها  یادآور شدند: جهادکشاورزی استان قزوین نقش مهم و سازنده ای در راستای خدمت رسانی به روستاییان در زمینه های مختلف؛ تجهیز باغات و مزارع کشاورزی به سیستم های نوین آبیاری، انتقال آب به مزارع کشاورزی، ایجاد کانال و لوله گذاری و اجرای طرح های  کشاورزی در روستاهای استان علی الخصوص منطقه الموت داشته است که جای تقدیر و تشکر دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet