هدر موبایل
1396/05/08 11:26:28
سرویس اجتماعی
پورحسین هشدار داد:

گسترش طلاق عاطفی در میان زوجین/ فرهنگسازی عاملی برای جلوگیری از بحران طلاق عاطفی

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس نسبت به بروز و افزایش طلاق عاطفی در جامعه هشدار داد.
گسترش طلاق عاطفی در میان زوجین/ فرهنگسازی عاملی برای جلوگیری از بحران طلاق عاطفی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس نسبت به بروز و افزایش طلاق عاطفی در جامعه هشدار داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105795068675.jpg گسترش,طلاق,عاطفی,در,میان,زوجین/,فرهنگسازی,عاملی,برای,جلوگیری,از,بحران,طلاق,عاطفی Icana

شکور پورحسین در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره بروز بحرانی با عنوان طلاق عاطفی بین زوجین، افزود: ازدواج نوعی تفاهم است و طلاق نوعی پیمان شکنی است؛ گاهی زوجین در کنار یکدیگر زندگی می کنند اما دلستگی روحی را با یکدیگر ندارند که این نوعی آسیب اجتماعی است.

نماینده مردم پارس آباد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: خانواده زیربنای تداوم و استمرار وحدت، عواطف و احساسات است و اگر این معنا از دست رود خانواده نیز از هم پاشیده خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: نخستین عاملی که در طلاق مطرح می شود از بین رفتن عواطف و احساسات است که زمینه ساز برخی از آسیب های اجتماعی است و بدون شک برای برون رفت از این بحران باید پای کار آمد و تمهیداتی برای پیوند خانواده ها اندیشیده شود.

وی درباره عوامل بروز طلاق عاطفی در جامعه، یادآور شد: در بررسی طلاق از جمله طلاق های عاطفی، عوامل اجتماعی و فرهنگی زیادی را می توان مشاهده کرد که در بروز چنین معضلی تاثیرگذار است که می توان هریک از این عوامل را جداگانه مورد بررسی قرار داد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: افزایش طلاق عاطفی در جامعه نیازمند فرهنگسازی است تا بتوان این معضل را کنترل کرد در غیر این صورت بنیاد خانواده ها تهدید می شود و جامعه با بحران جدی مواجه خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet