ولادت امام موسی کاظم (ع)
1396/05/08 17:35:00
سرویس سیاسی
صفاری نطنزی:

طرح مقابله با آمریکا غیر برجامی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که نمایندگان برای مقابله با اقدامات آمریکا طرح غیر برجامی آماده کرده اند.
طرح مقابله با آمریکا غیر برجامی است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که نمایندگان برای مقابله با اقدامات آمریکا طرح غیر برجامی آماده کرده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201604107770934922.jpg طرح,مقابله,با,آمریکا,غیر,برجامی,است Icana

مرتضی صفاری نطنزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تصویب کلیات طرح یک فوریت مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه در نشست ویژه کمیسیون امنیت ملی اظهار داشت: این نشست با حضور عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه برگزاری شد و کلیات طرح مقابله ای مجلس با دشمنی آمریکا مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: وزارت امور خارجه نیز با کلیات طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه موافق بود و قرار شد در نشست های دیگر به جزییات طرح ورود کنیم.

وی گفت: از آنجایی که اقدامات خصمانه آمریکا خارج از برجام است، نمی توان از مسیر طرح شکایت در برجام موضوع را در شورای امنیت سازمان ملل پیگیری کرد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: با این حال وزارت امور خارجه اسناد و مدارک بدعهدی آمریکا در برجام را به شورای امنیت سازمان ملل برده و نامه نگاری هایی نیز با رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا داشته است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا برجام را به طور آشکار نقض نمی کند، اظهار داشت: در شرایطی که آمریکا برجام را به طور آشکار نقض نمی کند ما نیز باید طرح مقابله ای خود را غیرهسته ای و غیر برجامی تهیه و تنظیم کنیم تا نقض توافق هسته ای از سوی ایران رخ ندهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet