هدر موبایل
1396/05/08 11:19:23
سرویس استان ها
سعادت:

حوزه فعالیت دامپزشکی از مزرعه تا سفره بر سلامت مردم تاثیرمستقیم دارد/ آزمایشگاه مواد غذایی و مرکز بیماری‌های میگو در بوشهر تجهیز شوند

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، گفت: تجهیز هرچه بیشتر آزمایشگاه کنترل کیفی مواد غذایی و مرکز ملی بررسی و تشخیص بیماری‌های میگو در دستور کار باشد.
حوزه فعالیت دامپزشکی از مزرعه تا سفره بر سلامت مردم تاثیرمستقیم دارد/ آزمایشگاه مواد غذایی و مرکز بیماری‌های میگو در بوشهر تجهیز شوند نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، گفت: تجهیز هرچه بیشتر آزمایشگاه کنترل کیفی مواد غذایی و مرکز ملی بررسی و تشخیص بیماری‌های میگو در دستور کار باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201603105110876871.jpg حوزه,فعالیت,دامپزشکی,از,مزرعه,تا,سفره,بر,سلامت,مردم,,تاثیرمستقیم,دارد/,آزمایشگاه,مواد,غذایی,و,مرکز,بیماری‌های,میگو,در,بوشهر,تجهیز,شوند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد باقر سعادت در نشست با مدیرکل و مسئولان دامپزشکی استان بوشهر اظهار داشت: حوزه فعالیت دامپزشکی از مزرعه تا سفره بر سلامت مردم و جامعه تاثیر مستقیم دارد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، اضافه کرد: برای تولید کنندگان جلسات و همایش های متعدد برگزار شوند تا با کار و قوانین و تاثیرات آن در سلامت مردم و جامعه آشنایی بیشتری پیدا کنند.

سعادت بیان کرد: هم اکنون اهمیت و جایگاه دامپزشکی برای عموم مردم روشن شده است و حوزه فعالیت دامپزشکی از تولید تا مصرف و یا به عبارتی از مزرعه تا سفره تاثیر بسزایی در تضمین و تامین سلامت سفره غذایی جامعه داشته است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: حضور و فعالیت مجموعه دامپزشکی برای تولیدکنندگان و مصرف کنندگان بسیار مهم بوده و در همین راستا شایسته است برای تولیدکنندگان جلسات آموزشی و همایش ها متعدد برگزار شود تا با کار و قوانین و تاثیرات در سلامت مردم و جامعه آشنایی بیشتری پیدا کنند.

سعادت ادامه داد: وظایف و عملکرد دامپزشکی با سلامت مردم گره خورده است و با وجود خطرات و سختی کار دامپزشکی تعهد و وجدان کاری این مجموعه در سطح کشور قابل تقدیر است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، بیان داشت: توصیه‌ها، مراقبت‌ها و اقدامات درمانی و قرنطینه‌ای دامپزشکی می‌تواند بالاترین تاثیر در رشد صنعت پرورش دام و طیور داشته باشد و این مهم یکی از عوامل توسعه و رونق اقتصادی کشور محسوب می‌شود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تخصصی بودن فعالیت‌های دامپزشکی گفت: خوشبختانه هم‌اکنون آزمایشگاه کنترل کیفی مواد غذایی و مرکز ملی بررسی و تشخیص بیماری‌های میگو به عنوان دو مرکز ملی و بین‌المللی در حال فعالیت و تضمین کیفیت محصولات وارداتی و صادراتی هستند که مسئولان امر باید در تجهیز هرچه بیشتر این دو مجموعه اهتمام لازم را بکار گیرند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet