ایام محرم 1398
1388/04/13 15:42:00
سرویس سیاسی
یاداشتی ار سیدمحمود حسینی دولت آبادی

احساس خطر، مردم را به صحنه انتخابات کشاند

**حضور ۸۵ درصدی مردم در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری بهترین گواه و مستند بر عشق و علاقه مردم به نظام جمهری اسلامی ایران است.

حضور بی سابقه و شکوهمند مردم در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری به جهانیان ثابت کرد مردم  ما به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران دلبستگی ریشه‌ای و عمیق دارند.

انقلاب اسلامی ایران از آنجا که یک انقلاب مردمی و حکومت ما حکومت منبعث از مردمسالاری است، در نتیجه اساس و پایه‌اش را احکام اسلامی تشکیل می‌دهند. برخلاف تبلیغات سویی که پیش از انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری ایران شد همگان دیدند که نظامی که بردوش مردم استوار است چگونه می‌تواند سرنوشت خود را تعیین کند. جهانیان دیدند چگونه مردم جمهوری اسلامی ایران در صحنه حاضر شده و خودشان سرنوشتشان را تعیین می‌کنند. به عبارتی از تعیین اعضای شورای شهر و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری گرفته تا تعیین اعضای مجلس خبرگان رهبری و حتی انتخاب رهبری نظام به عنوان عالی ترین مقام نظام همگی با انتخابات صورت می‌گیرد. بنابراین مردم چون این وابستگی به رای و سرنوشت خود را لمس می کنند و می‌بینند در نتیجه این چنین با شور و علاقه وصف ناپذیر در انتخابات حضور به همی می‌رسانند.

این حضور فعال و بی مانند مردم حامل پیام  بسیار مهمی است و آن تعیین سرنوشت به دست خود انهاست. لذا در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری، دنیا مشاهده کرد که چگونه مردم حماسه 22 خرداد 1388 را خلق کردند. حضور فعال 40 میلیون نفر از واجدان رای دادن به دنیا ثابت کرد که نظام‌های لیبرال دمکراسی باید از نظام جمهوری اسلامی ایران بیاموزند. مردم جمهوری اسلامی ایران به واسطه رهنمودهای مقام معظم رهبری که بیانات بسیار  ارزنده‌ای داشتند و ملت آن رهنمودها را با جان و دل پذیرفت و نیز با شعور و نبوغ سیاسی خود به خوبی توانست توطئه‌های دشمنان خارجی و قسم خورده نظام را خنثی کند.

بنابراین چنین شد که هر چه عوامل استکبار و استعمار و استبداد تلاش کردند نتوانستند مردم را از راه راست که همانا پیام حضرت امام خمینی (ره) است منحرف کنند لذا با حضور در صحنه، حماسه‌ای زیبا و با شکوه خلق کردند که به طور حتم در صفحات تاریخ کشور و نظام به ثبت خواهد رسید.

سیدمحمود حسینی دولت آبادی نماینده مردم شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی  

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet