هدر موبایل
1396/05/08 17:11:42
سرویس سیاسی
/وکلای ملت با اشاره به تاکیدات رهبری در برگزاری حج 96/

اکبری: عربستان تامین امنیت حجاج را پذیرفته است

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که عربستان تامین امنیت حجاج را پذیرفته و باید این موضوع در عمل اجرا شود.
اکبری: عربستان تامین امنیت حجاج را پذیرفته است عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که عربستان تامین امنیت حجاج را پذیرفته و باید این موضوع در عمل اجرا شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109791653479.jpg اکبری:,عربستان,تامین,امنیت,حجاج,را,پذیرفته,است Icana

علی اکبری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با کارگزاران حج اظهار داشت: ایشان به تامین امنیت حجاح تاکید داشتند و وزارت امور خارجه و سازمان حج موضوع امنیت را به عنوان مطالبه اصلی ایران برای حضور در مراسم حج بود.

نماینده مردم شیراز در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: عربستان تامین امنیت حجاج را پذیرفته است و امیدواریم این موضوع در عمل به درستی پیاده شود و از مسئولان انتظار می رود این مطالبه را به درستی در طول مناسک حج پیگیری کنند.

وی با بیان اینکه حج فرصت مناسبی است که خواسته جهان اسلام به گوش افکار عمومی برسد، گفت: مراسم حج فرصت مناسی است تا آثار مثبت شرعی کسب شود و در این مسیر لازم می دانیم به موضوع و مشکلاتی که مسجد الاقصی به نحوی پرداخته شود که امنیت حجاج به خطر نیافتد.

اکبری تاکید کرد: باید تمهیدات لازم برای طرح مسائل مسجدالاقصی فراهم شود چرا که امام راحل همواره تاکید داشتند که در مراسم حج باید به موضوع قدس شریف پرداخته شود.

رئیس کمیسیون کشاورزی، منابع طبیعی و آب درمجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در شرایطی بای به مسائل مسجد الاقصی و به حضور شرارت‌آمیز آمریکا در منطقه در مراسم حج پرداخت که امینت حجاج به خطر نیافتد و انتظار می رود که کارگزاران حج به این نکته توجه کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet