ایام محرم 1398
1388/04/13 17:11:00
سرویس اقتصادی
ضرورت اصلاح بودجه 88 -4

یوسفیان ملا: کاهش بودجه جاری به مشکل در پرداخت حقوق کارمندان منجر می شود

**عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در صورتیکه دولت از بودجه جاری هزینه ها را کاهش دهد در پرداخت حقوق کارمندان دچار مشکل خواهیم شد.

عزت الله یوسفیان‌ملا، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به ارائه طرح دو فوریتی اصلاح ماده واحده و ردیف‌های قانون بودجه سال 88 کشور، گفت: نمایندگان مجلس معتقد بودند که توزیع اعتبارات برای جبران کسری بودجه در بخش هزینه‌ها عادلانه نبوده است.

وی افزود: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در صحن علنی اعلام نموده است که با بررسی‌ها این امکان وجود دارد که مشکل کسری بودجه حل شود.

وی با بیان این که فاصله تعطیلات مجلس زمان مناسبی است که سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مشکل کسری بودجه را حل و فصل نماید، گفت: امیدواریم نیازی به ادامه بررسی این فوریت در صحن مجلس نداشته نباشد.

یوسفیان در خصوص نامه برقعی، معاونت برنامه‌ریزی و راهبردی رییس جمهور خطاب به  رییس مجلس گفت: بخش‌هایی از صحبت‌های ایشان قابل قبول است اما بعضی از مطالب نیز صحیح نیست.

 نماینده آمل و لاریجان، تصریح کرد: بعضی از ارگان‌ها مانند کمیته‌ امداد و بهزیستی از کسر شدن بودجه خود اظهار ناراحتی نموده‌اند و البته استدلال آنها نیز قابل قبول است.

یوسفیان اظهار داشت: یکی از دلایل کسری بودجه حذف هدفمند کردن یارانه است، در صورتیکه طرح هدفمند کردن یارانه بدون بررسی دقیق به تصویب می رسید، تورم جهش قابل ملاحظه ای پیدا می نمود که آسیب زیادی به جامعه وارد می نمود .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet