هدر موبایل
1396/05/09 18:07:12
سرویس استان ها
در مراسمی با حضور وزیر نیرو و پروانه مافی:

فاز اول تصفیه خانه اسلامشهر افتتاح شد

مراسم افتتاح فاز اول تصفیه خانه اسلامشهر با حضور پروانه مافی نماینده مردم تهران، اسلامشهر، ری، شمیرانات و پردیس در مجلس و حمید چیت چیان وزیر نیرو برگزار شد.
فاز اول تصفیه خانه اسلامشهر افتتاح شد مراسم افتتاح فاز اول تصفیه خانه اسلامشهر با حضور پروانه مافی نماینده مردم تهران، اسلامشهر، ری، شمیرانات و پردیس در مجلس و حمید چیت چیان وزیر نیرو برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201703105501808404.jpg فاز,اول,تصفیه,خانه,اسلامشهر,افتتاح,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛مراسم افتتاح فاز اول تصفیه خانه اسلامشهر با حضور پروانه مافی نماینده مردم شریف تهران، اسلامشهر، ری، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی و حمید چیت چیان وزیر نیرو برگزار شد.

عملیات این پروژه در زمینی به مساحت ۷ هکتار و  تجهیز تصفیه‌خانه فاضلاب در سه مدول با تحت پوشش قرار دادن جمعیتی معادل ۶۶۰ هزار نفر طراحی شده است و در حال حاضر مدول نخست این طرح برای تحت پوشش قرار دادن جمعیتی به میزان ۲۲۰ هزار نفر در نظر گرفته شده است و با تکمیل تجهیزات فنی مورد نیاز، بخش‌های دیگر نیز افتتاح می شود.

گفتنی است؛در این مراسم هاشمی استاندار تهران، کواکبیان و اولاد قباد نمایندگان تهران و جمعی از مسئولین آب و فاضلاب کشوری به همراه مسئولین محلی حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet