انتخابات ریاست جمهوری
1396/05/11 11:03:59
سرویس استان ها
شهریاری:

پایگاه ها و تجهیزات هلال احمر در دشتی و تنگستان افزایش یابد

نماینده دشتی و تنگستان در مجلس گفت: از سازمان جمعیت هلال احمر می خواهیم با گسترش فعالیت های خوب خود، حضور گسترده تری در شهرستان های دشتی و تنگستان داشته باشد.
پایگاه ها و تجهیزات هلال احمر در دشتی و تنگستان افزایش یابد نماینده دشتی و تنگستان در مجلس گفت: از سازمان جمعیت هلال احمر می خواهیم با گسترش فعالیت های خوب خود، حضور گسترده تری در شهرستان های دشتی و تنگستان داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611109780115998.jpg پایگاه,ها,و,تجهیزات,هلال,احمر,در,دشتی,و,تنگستان,افزایش,یابد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سید کمال الدین شهریاری در جمع خبرنگاران گفت: از سازمان جمعیت هلال احمر می خواهیم با گسترش فعالیت های خوب خود، حضور گسترده تری در شهرستان های دشتی و تنگستان داشته باشد.

شهریاری تاکید کرد: بنده به نمایندگی از مردم دشتی و تنگستان از نقش آفرینی سازنده جمعیت هلال احمر کشور در حوادث گوناگون در کشور و حوادث متعدد پیش آمده در سالیان اخیر در شهرستان های دشتی و تنگستان تشکر می کنم.

وی افزود: سیل اخیر تخریب های زیادی در دشتی و تنگستان ایجاد کرد و اگر حضور مستمر اعضای جمعیت هلال احمر نبود بر حجم این خسارت ها افزوده می شد. با این حال مردم دشتی و تنگستان خواستار حمایت های لازم و حضور بیشتر و موثرتر هلال احمر در این دو شهرستان پر حادثه هستند.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس تصریح کرد: تکمیل و احداث پایگاه های امداد جاده ای خائیز، خورشهاب و سمل در شهرستان تنگستان و حسین زائری و پشت کوه خورموج (طسوج) در شهرستان دشتی و همچنین احداث پایگاه امداد دریایی در دلوار از جمله اقدامات موثری است که سازمان جمعیت هلال احمر را در راستای عمل به وظایف خداپسندانه خود در شهرستان های دشتی و تنگستان توانمندتر می کند و طی نشست هایی که با دکتر ضیایی ریاست جمعیت هلال احمر کشور داشته ایم، وی نیز با اعلام موافقت خود، دستور داده اند پروژه های مذکور در اولویت برنامه های سالجاری جمعیت هلال احمر کشور تأمین اعتبار و مورد اقدام واقع شود.

شهریاری با اشاره به ضرورت توجه به تجهیز امدادی ادارات هلال احمر در دو شهرستان دشتی و تنگستان، تاکید کرد: مقرر شده در موافقت نامه تجهیزاتی جمعیت هلال احمر در سال ۹۶، یک دستگاه ماشین نجات خودرو برای اداره تنگستان و یک دستگاه آمبولانس امداد جاده ای برای اداره خورموج و اختصاص دو پکیج کامل تجهیزات امدادی کوهستان، دریایی و جاده ای به دو شهرستان مورد برنامه ریزی و اقدام قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet