هدر موبایل
1396/05/13 15:30:00
سرویس اقتصادی
اکبریان:

ورود شورای رقابت به‌قیمت گذاری خوودرو بهترین تصمیم است/شرایط اقتصادی برای آزادسازی قیمت خودرو مهیا نیست

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: قیمت‌گذاری خوردو در دنیا بر اساس عرضه وتقاضا تعیین می‌شود و در این میان چیزی به‌عنوان دخالت دولت وجود ندارد.
ورود شورای رقابت به‌قیمت گذاری خوودرو بهترین تصمیم است/شرایط اقتصادی برای آزادسازی قیمت خودرو مهیا نیست رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: قیمت‌گذاری خوردو در دنیا بر اساس عرضه وتقاضا تعیین می‌شود و در این میان چیزی به‌عنوان دخالت دولت وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/49232.jpg ورود,شورای,رقابت,به‌قیمت,گذاری,خوودرو,بهترین,تصمیم,است/شرایط,اقتصادی,برای,آزادسازی,قیمت,خودرو,مهیا,نیست Icana

عزیز اکبریان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص آزادسازی قیمت گذاری خورو بر اساس عرضه و تقاضا، اظهار داشت: در دنیا قیمت‌گذاری خوردو بر اساس عرضه وتقاضا تعیین می‌شود و در این میان چیزی به‌عنوان دخالت دولت وجود ندارد.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرکت‌های خودروسازی دنیا برای اینکه به‌توانند محصولات خود را به‌فروش ‌برسانند جنس ارزان و با کیفیت روانه بازار می‌کنند، گفت:این مسئله یک قانون نانوشته است که وجود دارد و به آن عمل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه باید روزی به‌یک جایی برسیم که دولت در قیمت گذاری خودرو تاثیرگذار نباشد، ادامه داد: با توجه به شرایط امروز در کشور ما و پایین بودن قدرت خرید برخی از مردم شورای رقابت تصمیم گرفته است تا در قیمت‌گذاری خودروهای بالاتر از 45میلیون تومان دخالتی نداشته باشد و تنها در قیمت‌گذاری خودروهای پایین‌تر از 45 میلیون تومان که مردم طبقات متوسط و پایین جامعه خریدار آن هستند ورود کنند، در شرایط فعلی این بهترین تصمیم است.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: روزی که شرایط اقتصادی کشور و وضعیت درآمدی مردم بهبود بیابد باید قیمت‌گذاری‌ها را آزاد اعلام کنیم ولی در حال‌حاضر شرایط مهیا نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet