هدر موبایل
1396/05/14 11:53:00
سرویس اقتصادی
حسینی:

حادثه‌دیدگان پلاسکو توان بازپرداخت وام با سود 18درصد را ندارند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: انتظار از کمک‌های سیستم بانکی و دولت در شرایطی که سرمایه ‌فعالان بخش تولید پوشاک در حادثه ساختمان پلاسکو از بین رفته، این بود تا بتوانند تا دوباره به‌چرخه تولید برگردند.
حادثه‌دیدگان پلاسکو توان بازپرداخت وام با سود 18درصد را ندارند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: انتظار از کمک‌های سیستم بانکی و دولت در شرایطی که سرمایه ‌فعالان بخش تولید پوشاک در حادثه ساختمان پلاسکو از بین رفته، این بود تا بتوانند تا دوباره به‌چرخه تولید برگردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607107361890948.jpg حادثه‌دیدگان,پلاسکو,توان,بازپرداخت,وام,با,سود,18درصد,را,ندارند Icana

سیده فاطمه حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص وضعیت حمایت‌های اقتصادی دولت از حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو، اظهار داشت: انتظار از کمک‌های سیستم بانکی و دولت در شرایطی که سرمایه ‌فعالان بخش تولید پوشاک در حادثه ساختمان پلاسکو از بین رفته این بود تا بتوانند تا دوباره به‌چرخه تولید برگردند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حمایت‌هایی که در آن مقطع و در جو رسانه‌ای اعلام می‌شد حمایت‌های مطلوبی به‌نظر می‌رسید، گفت: در اجرا این حمایت‌ها شاهد نا‌رضایتی‌ها و بدقولی‌های بودیم که امیدواریم این‌حمایت‌ها به سمت رضایت کسبه و حادثه‌دیدگان ساختمان پلاسکو حرکت کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در خصوص اینکه آیا کسبه پلاسکو توان بازپرداخت تسهیلات با سود 18درصد را دارند، اظهار داشت: مشخصا در شرایط فعلی این حادثه دیدگان این توان را ندارند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان، با اشاره به اینکه حادثه‌دیدگان پلاسکو توان بازپرداخت وام با سود 18درصد را ندارند، خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی که برخی گزارش‌ها حکایت از بازگشت نرخ تورم به زیر 10درصد می‌نمایند این است که نرخ بهره وام‌های اعطایی به حادثه‌ دیدگان ساختمان پلاسکو در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال به نحوی مقرر شود تا توان بازگشت به چرخه تولید را برای آنها فراهم کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet