هدر موبایل
1396/05/15 14:22:11
سرویس سیاسی
جمالی نوبندگانی تشریح کرد:

مراسم تحلیف فرصت خودنمایی دیپلماسی دولتی و دیپلماسی پارلمانی ایران ایران در چهارقاره / تضمین اتحادیه اروپایی در حفظ برجام و تقابل با آمریکا

عضو هئیت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: : مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپایی و مقامات کشورهای اروپایی نظیر فرانسه ، اتریش ، ایتالیا و حتی انگلیس همگی وعده دادند که با تمام توان از تفاهم برجام حمایت خواهند کرد و حضور آنها در مراسم تحلیف پیام روشنی برای کاخ سفید و دونالدترامپ بود.
مراسم تحلیف فرصت خودنمایی دیپلماسی دولتی و دیپلماسی پارلمانی ایران ایران در چهارقاره / تضمین اتحادیه اروپایی در حفظ برجام و تقابل با آمریکا عضو هئیت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: : مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپایی و مقامات کشورهای اروپایی نظیر فرانسه ، اتریش ، ایتالیا و حتی انگلیس همگی وعده دادند که با تمام توان از تفاهم برجام حمایت خواهند کرد و حضور آنها در مراسم تحلیف پیام روشنی برای کاخ سفید و دونالدترامپ بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201611100349916187.jpg مراسم,تحلیف,فرصت,خودنمایی,دیپلماسی,دولتی,و,دیپلماسی,پارلمانی,ایران,ایران,در,چهارقاره,/,تضمین,اتحادیه,اروپایی,در,حفظ,برجام,و,تقابل,با,آمریکا Icana

محمدجوادجمالی نوبندگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: جمهوری اسلامی با غلبه بر توطئه های رژیم سعودی و خواست دونالد ترامپ توانست با هوشمندی بی نظیرترین مراسم تحلیف ریاست جمهوری خاورمیانه را با حضور عالی ترین مقامات بیش از 100 کشور از پادشاه ، رئیس جمهوری ، رئیس مجلس تا فرستادگان ویژه برگزار کند.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مقامات اتحادیه اروپایی و کشورهای اروپایی در کنار کشورهای دیگر نشان می دهد که جمهوری اسلامی در عالی ترین سطح دارای روابط دیپلماتیک با جامعه جهانی و چهارقاره دارای تعاملات گسترده است.

وی در ادامه افزود: ملت ایران ، مردمی قابل احترام هستند که خواهان تعاملات سازنده با کشور جهان می باشند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: خوشبختانه دیپلماسی دولتی و دیپلماسی پارلمانی از ظرفیت های متنوع مراسم تحلیف و مذاکرات دوجانبه با کشورهای مختلف به بهترین شکل بهره برداری شد.

وی تصریح کرد: مراسم تحلیف ریاست جمهوری به تریبون رسمی ایران در بیان موضوعاتی نظیر برجام ، مبارزه با تروریسم و امنیت جهانی تبدیل شد.

جمالی نوبندگانی گفت: اتفاق خوب اینجا بود که مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ ریاست جمهوری ، نقشه سیاست خارجی و سیاست داخلی دولت دوازدهم را ترسیم کردند.

وی تاکید کرد: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپایی و مقامات کشورهای اروپایی نظیر فرانسه ، اتریش ، ایتالیا و حتی انگلیس همگی وعده دادند که با تمام توان از تفاهم برجام حمایت خواهند کرد و حضور آنها در مراسم تحلیف پیام روشنی برای کاخ سفید و دونالدترامپ بود./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet