هدر موبایل
1396/05/15 15:46:10
سرویس اقتصادی
/واکاوی رابطه منتقدان اقتصادی و دولت؛ مطالبه‌گری یا بهانه‌گیری/

صادقی:دولت از انتقادهای کارشناسی استقبال کند/تیم اقتصادی دولت یازدهم نمره قبولی دریافت می‌کند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تیم اقتصادی باید از انتقادهای کارشناسی استقبال کند، گفت: در مجموع تیم اقتصادی دولت یازدهم نمره قبولی را دریافت می‌کند.
صادقی:دولت از انتقادهای کارشناسی استقبال کند/تیم اقتصادی دولت یازدهم نمره قبولی دریافت می‌کند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تیم اقتصادی باید از انتقادهای کارشناسی استقبال کند، گفت: در مجموع تیم اقتصادی دولت یازدهم نمره قبولی را دریافت می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611108892517206.jpg صادقی:دولت,از,انتقادهای,کارشناسی,استقبال,کند/تیم,اقتصادی,دولت,یازدهم,نمره,قبولی,دریافت,می‌کند Icana

محمود صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص اینکه منتقدان اقتصادی دولت یازدهم به دنبال مطالبه‌گری بوده‌اند یا بهانه‌گیری، اظهار داشت: نقدها، مختلف و متفاوت هستند که علت آن دغدغه‌ها و تفاوت رویکردهای منتقدان می‌تواند باشد.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی نقدها از جانب منتقدانی که بیشتر نگاه سیاسی و جنبه تخریبی شاید داشته باشند انجام می‌شود، گفت: نمی‌شود همه انتقادها را با یک حکم قضاوت کرد و نقدها مختلف و متفاوت هستند.

وی با اشاره به اینکه برخی از انتقادها کارشناسی هستند و تیم اقتصادی دولت باید به این انتقادهای کارشناسانه و دلسوزانه توجه کند، افزود: در مجموع با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری دولت باید نگاهش به منتقدین با شرح صدر باشد ولو اینکه یک نقد نا‌بجا صورت بگیرد، تیم اقتصادی باید از انتقادهای کارشناسی استقبال کند.

صادقی در خصوص انتظارات از تیم اقتصادی دولت آینده، اظهار داشت: با توجه به وضع نا‌بسامانی که دولت یازدهم تحویل گرفت با اعمال یک‌سری سیاست‌های انضباطی تورم اقتصادی کاهش داد و رشد اقتصادی منفی را مثبت تبدیل کرد.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با اعمال سیاست‌های ارزی و پولی در بازار ، باعث ایجاد ثبات شد، گفت: بازار کشور از التهاب خارج شده که درمجموع این عوامل باعث می‌شود تیم اقتصادی دولت نمره قبولی را دریافت  کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه این انتظار وجود دارد تا تیم اقتصادی دولت در دوره جدید ارتقاء پیدا کند و قوی‌تر شود، خاطرنشان کرد: انتقادی که می‌توان کرد این است که هماهنگی نسبی در بین اعضای تیم اقتصادی برقرار بود، این هماهنگی باید تقویت و کامل‌تر شود، انتظار از تیم اقتصادی دولت دوازدهم این است که سیاست‌های تیم اقتصادی در بحث رشد اقتصادی ارتقاء پیدا کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet