خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/05/16 08:34:14
سرویس اقتصادی
/واکاوی رابطه منتقدان اقتصادی و دولت؛مطالبه گری یا بهانه گیری/

داداشی:عملکرد مثبت دولت در ایجاد آرامش نسبی در بازار/نمره منفی به اشتغالزایی دولت یازدهم/نباید هدف منتقدان دولت، تخریب باشد

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید هدف منتقدان، تخریب باشد، گفت:دولت در چهار سال گذشته در زمینه اشتغالزایی عملکرد مناسبی نداشته است.
داداشی:عملکرد مثبت دولت در ایجاد آرامش نسبی در بازار/نمره منفی به اشتغالزایی دولت یازدهم/نباید هدف منتقدان دولت، تخریب باشد سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید هدف منتقدان، تخریب باشد، گفت:دولت در چهار سال گذشته در زمینه اشتغالزایی عملکرد مناسبی نداشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106856678138.jpg داداشی:عملکرد,مثبت,دولت,در,ایجاد,آرامش,نسبی,در,بازار/نمره,منفی,به,اشتغالزایی,دولت,یازدهم/نباید,هدف,منتقدان,دولت،,تخریب,باشد Icana

ولی داداشی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در خصوص کارکرد نقد در رفع مکشلات اقتصادی گفت: بدیهی است توجه به انتقاد سازنده و منصفانه، زمینه ساز توسعه کشور است , در هرصورت باید عملکرد اقتصادی دولت ها ارزیابی شود و در صورت وارد بودن ایرادات کارشناسی، این موارد اعلام شود.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید هدف منتقدان، تخریب باشد، افزود:برخی انتقادات به عملکرد دولت در حوزه اقتصادی وارد است، اما اینکه در خصوص عملکرد دولت، هدف برخی ها تنها سیاه نمایی است، به لحاظ شرعی قابل قبول نیست.

وی ادامه داد:دولت باید انتقادات سازنده را قبول کند و بر این اساس نقاط قوت را بیشتر تقویت کند و ضعف ها را برطرف کند، البته برخی از کاستی ها ممکن است ناشی از شرایط بین المللی باشد، بنابراین باید در نقدها تمامی جوانب و شرایط لحاظ  شود.

داداشی تصریح کرد:دولت باید بپذیرد در چهار سال گذشته در زمینه اشتغالزایی عملکرد مناسبی نداشته، البته عملکرد دولت در زمینه ایجاد آرامش نسبی در بازارها به نوعی قابل قبول است.

وی افزود:دولت ها در زمینه مبارزه با فساد اقتصادی عملکرد مناسبی نداشته اند، بنابراین باید در دولت دوازدهم مبارزه جدی تری و با برنامه ای در زمینه مبارزه با فساد اقتصادی انجام شود.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت:اعضای کابینه دوازدهم متعهد و متخصص باشند و با رفع مشکل بیکاری زمینه تقویت معیشت خانوارها را در عمل فراهم کنند./  

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet