هدر موبایل
1396/05/16 08:59:17
سرویس اقتصادی
/واکاوی رابطه منتقدان اقتصادی و دولت؛ مطالبه‌گری یا بهانه‌گیری/

موسوی لارگانی:تیم اقتصادی دولت نمره 11 را در انتقادپذیری دریافت می‌کند/دلیل کاهش تورم رکود حاکم بر کشور است

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: به انتقاد پذیری تیم اقتصادی دولت نمره ۱۱ می‌دهم، به‌علت اینکه همواره به منتقدین با عبارت بی‌سواد و کم‌سواد اهانت کرده‌اند.
موسوی لارگانی:تیم اقتصادی دولت نمره 11 را در انتقادپذیری دریافت می‌کند/دلیل کاهش تورم رکود حاکم بر کشور است نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: به انتقاد پذیری تیم اقتصادی دولت نمره 11 می‌دهم، به‌علت اینکه همواره به منتقدین با عبارت بی‌سواد و کم‌سواد اهانت کرده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611108910395508.jpg موسوی,لارگانی:تیم,اقتصادی,دولت,نمره,11,را,در,انتقادپذیری,دریافت,می‌کند/دلیل,کاهش,تورم,رکود,حاکم,بر,کشور,,است Icana

سیدناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص اینکه منتقدان اقتصادی دولت یازدهم به دنبال مطالبه‌گری بوده‌اند یا بهانه‌گیری، اظهار داشت: همیشه دودسته منتقد وجود دارد، یک دسته منتقدانی که حتی وقتی توفیقات زیادی برای دولت و تیم اقتصادی وجود داشته باشد، نیز انتقاد می‌کنند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یک تعداد از منتقدان خیرخواه نظام و کشور هستند و برای اینکه دولت معایب و کوتاهی‌های خود را به‌منظور رفع مشکلات کشور برطرف کند انتقاد می‌کنند،گفت: تیم اقتصادی دولت تنها وزارت اقتصاد و دارایی نیست و وزارتخانه‌های دیگر که در ارتباط با مسائل اقتصادی کشورند جزء این تیم اقتصادی محسوب می‌شوند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در باره اینکه اگر بخواهد به انتقادپذیری تیم اقتصادی دولت نمره بدهد چه نمره‌ای می‌دهد، اظهار داشت: به انتقاد پذیری تیم اقتصادی دولت نمره 11 می‌دهم به‌علت اینکه همواره به منتقدین با عبارت بی‌سواد و کم‌سواد اهانت کرده‌اند.

موسوی لارگانی با تاکید بر اینکه اولویت اول و آخر دولت دوازدهم باید شعار سال 96 تحت عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال باشد، تصریح کرد: اگر این شعار عملی شود تا پایان عمر دولت کفایت می‌کند و برای دولت یک موفقیت بزرگ است.

وی در خصوص عملکرد تیم اقتصادی دولت یازدهم، اظهار داشت: تیم اقتصادی دولت یازدهم در چند مورد موفقیت داشته که یکی از آنها کنترل قیمت طلا و ارز است که در گذشته نابسامانی زیادی داشت.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بحث کاهش تورم دولت موفق عمل کرده است، اما اگر بخواهیم سفره مردم را با گذشته مقایسه کنیم کوچک‌تر شده و قیمت نیاز‌های روزمره مردم نیز افزایش یافته است، گفت: در مجموع تورم کنترل شده اما شاید یک از دلایل کنترل تورم رکود حاکم بر کشور بوده است.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اینکه یکی از معایب تیم اقتصادی دولت رکود حاکم بر کشور است، خاطرنشان کرد: در مجموع تیم اقتصادی دولت آن موفقیت کافی و لازم را نداشته است و دولت در تحقق وعده‌هایی که در زمینه روق اقتصادی به مردم داده بود و اینکه آنقدر رونق ایجاد می‌کنیم که مردم نیاز به یارانه نداشته باشند موفق عمل نکرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet