هدر موبایل
1396/05/16 10:13:20
سرویس فرهنگی

کاتب فرا رسیدن روز خبرنگار را به خبرنگاران و روزنامه‌نگاران و عکاسان حوزه مجلس تبریک گفت

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پیامی از تمامی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران و عکاسان حوزه مجلس تشکر و سپاس ویژه اعلام کرد.
کاتب فرا رسیدن روز خبرنگار را به خبرنگاران و روزنامه‌نگاران و عکاسان حوزه مجلس تبریک گفت عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پیامی از تمامی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران و عکاسان حوزه مجلس تشکر و سپاس ویژه اعلام کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/53190.jpg کاتب,فرا,رسیدن,روز,خبرنگار,را,به,خبرنگاران,و,روزنامه‌نگاران,و,عکاسان,حوزه,مجلس,تبریک,گفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت غلامرضا کاتب عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی  طی پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ن وَ اَلْقَلَمِ وَ ما یسْطُرُونَ. ( سوره قلم، آیه 1)

خداوند سوگند یاد کرد به قلم و به آنچه با قلم مى‌نویسند. به راستی که برگزیده‌ترین انسان‌های روز زمین هیچ رسالتی برتر از پیام‌رسانی و ابلاغ پیام از جانب وحی الهی به سایر انسان‌ها نداشتند و خداوند باری تعالی هیچ چیزی را برتر از قلم نمی‌داند چنانکه حضرت رسول اکرم صلى الله علیه وآله وسلم نیز می فرمایند: مداد العلماء أفضل عند الله من دماء الشهداء.

به همین جهت اینجانب امتداد کار اطلاع‌رسانی و خبر را همان رسالتی می‌دانم که بر عهده انبیا و اولیا الهی بوده و قداست و فضیلت قلم اصحاب رسانه را همانند قلم عالم و حکیم متعهد به کرامات اخلاقی و معنوی می‌دانم و ارزشی هم‌تراز و هم‌منزلت با او جستجو می‌نمایم.

بی‌تردید ارزش این رسالت و وظیفه خطیر زمانی جلوه و نمایان می‌شود که آمیزه‌ای از آرمان‌های  ملی، میهنی و انقلابی و دفاع از ارزش‌های مذهبی و اسلامی سرلوحه کار قرار گیرد.

حوزه خبر و اطلاع‌رسانی، حوزه‌ای حساس، مهم، تاثیرگذار در فضای کنونی موسوم به کهکشان اطلاعات و ارتباطات است که مورد نیاز روزمره و توجه اجتماعات خرد و کلان انسانی و نهادهای مختلف بشری است که از توان جریان‌سازی و برساخت فکری بالایی نیز برخوردار است.

لذا قداست و نجابت تفکر حاکم بر این حوزه می‌تواند کهکشانی بی‌انتها از ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل حال و آینده را در راستای تحقق فرایند حاکمیت حق و عدالت و پیروزی سپیدی و بر ظلمت و سیاهی به کار گیرد.

از این روی به برادران و خواهران خویش که مجاهدانه و خاضعانه در صف نخست این پیکار ازلی و ابدی قرار داشته و  همواره باعث سربلندی و افتخار هستند فرارسیدن روز خبرنگار  را تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم در این وانفسای زمانه غبارآلود و درهم پیچیده حق و باطل با تلاش و کوشش آنها بتوان مرزهای واقعیت و حقیقت را در نوردید و بازتابی صحیح و راستین از اتفاقات و وقایع زندگی روزمره مشاهده نمود.

همچنین تشکر و سپاس ویژه خود را از تمامی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران و عکاسان حوزه مجلس که همواره و دوشادوش وکلای ملت، اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف و سریع از فعالیت روزانه آنها در صحن علنی، کمیسیون‌ها، فراکسیون‌ها و سایر بخش‌ها بر دوش آنها می‌باشد را اعلام می‌دارم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet