هدر موبایل
1396/05/17 12:32:35
سرویس فرهنگی
حاجی‌بابایی با تبریک روز خبرنگار؛

خبرنگاران در راستای افزایش سلامت فرهنگی کشور بی‌وقفه و متعهدانه فعالیت دارند

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز خبرنگار با صدور پیامی این روز پر افتخار را به اصحاب رسانه، خبرنگاران وفعالان حوزه اطلاع‌رسانی تبریک گفت.
خبرنگاران در راستای افزایش سلامت فرهنگی کشور بی‌وقفه و متعهدانه فعالیت دارند رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز خبرنگار با صدور پیامی این روز پر افتخار را به اصحاب رسانه، خبرنگاران وفعالان حوزه اطلاع‌رسانی تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/45059.jpg خبرنگاران,در,راستای,افزایش,سلامت,فرهنگی,کشور,بی‌وقفه,و,متعهدانه,فعالیت,دارند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت حمیدرضا حاجی‌بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز خبرنگار با صدور پیامی این روز پر افتخار را به اصحاب رسانه، خبرنگاران وفعالان حوزه اطلاع‌رسانی تبریک گفت.

حاجی بابایی در این پیام خبرنگاران را انسانهای آزاده‌ای خوانده است که به تاسی از پیام‌رسان دشت کربلا، با آزادگی و استقلال و شجاعت در راستای افزایش سلامت فرهنگی کشور بی‌وقفه و متعهدانه فعالیت دارند.

متن پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

قلم هنر می‌تراود و مقدس‌ترین عامل سوگند آسمانی می‌شود.

قلم در دست هنرمند متعهد، عامل عشق، امید و سلامت فرهنگی و فکری و بیان صریح و صادقانه در مسیر آگاهی بخشی و حقیقت‌نگاری می‌شود.

قلم خبرنگار متعهد رسانه ایست که به تاسی از پیام‌آور‌ دشت کربلا، آزادگی، استقلال، صداقت، حق‌جویی و حق‌گویی را برای جامعه به ارمغان می‌آورد.

۱۷مرداد سالروز وصال هنرمندانه خبرنگار متعهد شهید صارمی و روز بزرگداشت مقام خبرنگار فرصتی است برای تجلیل از تلاشگران صدیق عرصه اندیشه وقلم، خانواده بزرگ اطلاع‌رسانی و اصحاب رسانه که در عصر ارتباطات و فن‌آوری مسئولیت حراست از ارزشها و آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی را به عهده دارند.

هنرمندانی که قصیده سازندگی ایران سرفراز را با قافیه امانت، تعهد، مسئولیت، دلسوزی، شجاعت و مطالبه‌گری می‌سرایند.

ضمن تقدیر و تشکر، این روز پرافتخار را به جامعه سخت‌کوش وعدالت‌طلب عرصه رسانه، اطلاع‌رسانی و خبر تبریک می‌گویم و از خداوند سبحان توفیق روز افزون این عزیزان را تحت توجهات حضرت ولیعصر(عج) و زعامت رهبر معظم انقلاب مسالت می‌نمایم.

حمیدرضا حاجی بابایی

نماینده مردم همدان، فامنین، قهاوند و رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet