انتخابات ریاست جمهوری
1396/05/18 12:06:43
سرویس سیاسی
/نگاه‌بهارستان‌به‌دوازدهمین‌مسیرپاستور/

جاسمی : دیپلماسی وزارت خارجه دولت دوازدهم باید دیپلماسی اخم به بدعهدی های آمریکا باشد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آقای ظریف باید بداند که لبخند به واشنگتن تاثیری ندارد و آنها را جسورتر می کند ؛ دیپلماسی دوازدهم باید دیپلماسی اخم به بدعهدی های آمریکا باشد.
جاسمی : دیپلماسی وزارت خارجه دولت دوازدهم باید دیپلماسی اخم به بدعهدی های آمریکا باشد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آقای ظریف باید بداند که لبخند به واشنگتن تاثیری ندارد و آنها را جسورتر می کند ؛ دیپلماسی دوازدهم باید دیپلماسی اخم به بدعهدی های آمریکا باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608105511200228.jpg جاسمی,:,دیپلماسی,وزارت,خارجه,دولت,دوازدهم,باید,دیپلماسی,اخم,به,بدعهدی,های,آمریکا,باشد Icana

سید قاسم جاسمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: دولت یازدهم گمان می کرد که با دیپلماسی لبخند و تفاهم برجام می تواند در عرصه سیاست خارجی به دستاوردهای بزرگی دست پیدا کند اما این اتفاق رخ نداد.

نماینده مردم کرمانشاه گفت: آمریکا با بدعهدی و نقض روح برجام در عمل اجازه نداد تفاهم برجام به موفقیت دست پیدا کند و ما شاهدیم که هر روز بهانه های جدیدی همانند فعالیت های موشکی از سوی کاخ سفید بیان می شود.

وی در ادامه افزود: ارتباط آمریکایی ها با ایران بنا به فرموده امام خمینی (ره) ، رابطه گرگ و میش است؛ ما نباید هرگز به آنها اعتمادی داشته باشیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حفظ عزت ، مصلحت و حکمت باید سر لوحه دیپلماسی دوازدهم باشد تا منافع ملی ایران محقق شود.

وی تصریح کرد: آقای ظریف باید بداند که لبخند به واشنگتن تاثیری روی دشمنی آمریکا ندارد و آنها را جسورتر می کند ؛ دیپلماسی دوازدهم باید دیپلماسی اخم به بدعهدی های آمریکا باشد.

جاسمی گفت: اقتصادمقاومتی که مقام معظم رهبری بیان کرده اند نشانه این است که در هیچ موضوعی نباید به اروپایی ها و آمریکایی ها اعتماد کنیم زیرا آنها به عهدخویش وفادار باقی نمی مانند.

وی بیان داشت: دیپلماسی اقتدار رویکردی است که در مقابل رئیس جمهوری آمریکا ، رژیم صهیونیستی و رژیم سعودی منجر به تثبیت سیاست خارجی جمهوری اسلامی خواهد شد.

این نماینده مجلس دهم گفت: مراسم تحلیف دوازدهم نشان داد که آغوش دنیا برای تعاملات دیپلماتیک براساس احترام متقابل گشوده است و ما باید از این فرصت بهترین بهره برداری را کنیم./

پایان پیام

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet