هدر موبایل
1396/05/18 10:08:42
سرویس اجتماعی
هاشمی:

جالی خالی حمایت های بیمه‌ای در بخش خدمات توانبخشی/ هزینه های معلولان سرسام آور است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از نبود حمایت های بیمه ای در بخش خدمات توانبخشی، گفت: متاسفانه امروزه هزینه های معلولان سرسام آور است.
جالی خالی حمایت های بیمه‌ای در بخش خدمات توانبخشی/ هزینه های معلولان سرسام آور است عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از نبود حمایت های بیمه ای در بخش خدمات توانبخشی، گفت: متاسفانه امروزه هزینه های معلولان سرسام آور است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607101045291601.jpg جالی,خالی,حمایت,های,بیمه‌ای,در,بخش,خدمات,توانبخشی/,هزینه,های,معلولان,سرسام,آور,است Icana

همایون هاشمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره ضرورت تقویت سازمان های بیمه گر در حوزه توانبخشی، افزود: واقعیت آن است که خدمات توانبخشی هزینه بر است و همین امر سبب شده بسیاری از خانواده ها با مشکل مواجه شوند.

نماینده مردم شاهین دژ، تکاب و میاندوآب در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: گاهی فرصت رشد و پیشرفت در فرزندان معلول وجود دارد اما خانواده ها در استفاده از خدمات توانبخشی ناتوانند زیرا پرداخت هزینه ها برای آنها با مشکلاتی همراه است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: از سویی دیگر خدمات توانبخشی تحت پوشش بیمه نیستند و سازمان های بیمه گر تعهدی برای پوشش دادن این خدمات ندارند به همین سبب هزینه ها دو چندان می شود.

وی یادآور شد: البته ناگفته نماند که خدمات درمانی در حوزه فیزیوتراپی با احتساب ضرایبی تحت پوشش بیمه است اما این حمایت ها در بخش توانبخشی دیده نمی شود.

هاشمی یادآور شد: واقعیت آن اس که برای آنکه بتوان خدمات توانخبشی را تقویت کنیم باید به سمت قراردادهای تکمیلی با بیمه های درمانی حرکت کرد تا تمام خدمات تحت پوشش بیمه قرار گیرد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: حمایت های بیمه ای هم به نفع معلولان است و هم به نفع سیستم های دولتی چراکه باعث کاهش پیدا کردن هزینه ها می شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet