خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/05/18 12:30:33
سرویس استان ها
ابوترابی:

بیمارستان شیخ بهایی نجف آباد بعد از 7 سال 60 درصد پیشرفت داشته است/ اتمام پروژه های نیمه تمام استان در حد متوسط

نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون درمجلس با بیان اینکه به دلیل کمبود منابع مالی اقدامات صورت گرفته برای اتمام پروژه های نیمه تمام در استان اصفهان در حد متوسط بوده است، گفت: به دلیل کمبود منابع بیمارستان شیخ بهایی نجف آباد بعد از گذشت هفت سال هنوز ۴۰ درصد کار باقی مانده است.
بیمارستان شیخ بهایی نجف آباد بعد از 7 سال 60 درصد پیشرفت داشته است/ اتمام پروژه های نیمه تمام استان در حد متوسط نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون درمجلس با بیان اینکه به دلیل کمبود منابع مالی اقدامات صورت گرفته برای اتمام پروژه های نیمه تمام در استان اصفهان در حد متوسط بوده است، گفت: به دلیل کمبود منابع بیمارستان شیخ بهایی نجف آباد بعد از گذشت هفت سال هنوز 40 درصد کار باقی مانده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109976416511.jpg بیمارستان,شیخ,بهایی,نجف,آباد,بعد,از,7,سال,60,درصد,پیشرفت,داشته,است/,اتمام,پروژه,های,نیمه,تمام,استان,در,حد,متوسط Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت و گو باخبرنگار  خبرگزاری خانه ملت در خصوص پروژه های نیمه تمام عمرانی باقی مانده از دولت های گذشته ، اظهار داشت: اقدامات صورت گرفته برای اتمام پروژه های نیمه تمام در استان اصفهان در حد متوسط بوده و این امر نیز مسلما به خاطر کمبود و مشکلات تامین بودجه مناسب بوده است.

وی با تاکید براینکه باید تمام همت و تلاش ها برای اتمام پروژه های عمرانی و به ثمر نشستن آنها صورت بگیرد و مردم از این نتایج استفاده نمایند، گفت:باید برای به سرانجام رساندن بسیاری از طرح ها و پروژه های عمرانی که سالها است بلاتکلیف باقی مانده و تعیین تکلیف نشده است، اقدامات مناسبی صورت بگیرد.

عضوکمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی طرح ها و پروژه های ناتمام درحوزه انتخابیه خود، بیان داشت:اکنون برخی طرح های عمرانی در شهرستان نجف آباد مانند بیمارستان شیخ بهایی نزدیک به 7 سال در دست ساخت و تکمیل می باشد و هنوز 40 درصد کار باقی مانده است.

وی افزود:همچنین مجموعه ورزشی در شهرستان نجف آباد وجود دارد که نزدیک به 18 سال از شروع به ساخت آن می گذرد هنوز به مرحله تکمیل و بهره برداری نرسیده است و حتی دیگر به نوعی قابلیت استفاده را نخواهد داشت و شرایط استفاده را ندارد.

نماینده مردم شهرستان های نجف آباد و تیران و کرون درمجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری از اینکه در دولت دوازدهم همت و تلاش مناسب به همراه بودجه مورد نیاز برای توسعه،پیشرفت و آبادانی هرچه بیشتر استان ها و شهرستان ها و اتمام پروژه های نیمه تمام صورت بگیرد، تصریح کرد: پروژه‌های نیمه تمام عمرانی یکی از مشکلات کلان در عرضه عمران و توسعه کشور است که باعث هدررفت منابع و تاخیر درحرکت به سمت توسعه می‌شود به همین دلیل باید برای اتمام آنها اقدام فوری در دستور کار قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet