خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/05/18 16:47:20
سرویس استان ها

پتانسیل‌های خوبی در سراسر ایران برای گردشگری سلامت وجود دارد

نماینده مردم شیروان درمجلس شورای اسلامی گفت:می‌توان در سفارتخانه‌ها رایزن سلامت ایجاد کرد تا با شرکت‌های فعال در جذب توریست سلامت همکاری کنند.
پتانسیل‌های خوبی در سراسر ایران برای گردشگری سلامت وجود دارد نماینده مردم شیروان درمجلس شورای اسلامی گفت:می‌توان در سفارتخانه‌ها رایزن سلامت ایجاد کرد تا با شرکت‌های فعال در جذب توریست سلامت همکاری کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/88714.jpg پتانسیل‌های,خوبی,در,سراسر,ایران,برای,گردشگری,سلامت,وجود,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عبدالرضا عزیزی در مراسم آغاز عملیات اجرای  طرح گردشگری سلامت که با حضور نمایندگانی از ۳۷ کشور و فعالان حوزه گردشگری سلامت و وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی شب گذشته در هتل همای تهران برگزار شد، اظهارداشت:در سراسر ایران پتانسیل‌های خوبی برای جذب بیمار از کشورهای مختلف وجود دارد؛ آن هم به رغم رکود توریست در قسمت‌های دیگر.

نماینده مردم شیروان درمجلس شورای اسلامی،ادامه داد:ما در خیلی از حوزه‌ها و تکنولوژی‌ها در ایران مشکلی نداریم و از حوزه گردشگری پزشکی هم می‌توان استفاده کرد. باید کاری کنیم که «هلث توریسم» در ایران بیشتر جا بیفتد؛ چون هم به نفع ایران و هم گردشگرانِ بیمار خارجی است. می‌توان در سفارتخانه‌ها رایزن سلامت هم ایجاد کرد تا با شرکت‌ها در این زمینه همکاری کنند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: ما از حرکت‌هایی از جمله طرح سازمان تأمین اجتماعی در جهت ایجاد اشتغال و خدمت به ایرانی‌ها و خارجی‌ها در کمیسیون اجتماعی مجلس حمایت می‌کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet