هدر موبایل
1396/05/20 11:28:20
سرویس سیاسی
/ ترکیب سیاسی کابینه پیشنهادی دولت دوازدهم/

گودرزی:کابینه دولت دوازدهم از نظر سیاسی با گرایش های فکری مردم زاویه دارد

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که کابینه دولت دوازدهم از نظر سیاسی با گرایش فکری مردم زاویه دارد.
گودرزی:کابینه دولت دوازدهم از نظر سیاسی با گرایش های فکری مردم زاویه دارد عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که کابینه دولت دوازدهم از نظر سیاسی با گرایش فکری مردم زاویه دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108560443600.jpg گودرزی:کابینه,دولت,دوازدهم,از,نظر,سیاسی,با,گرایش,های,فکری,مردم,زاویه,دارد Icana

مسعود گودرزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، چینش سیاسی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم را ارزیابی کرد و گفت: روحانی در انتخابات بامردم بر سر موضوعاتی عهد بست بنابراین انتظار می رود در مسیر تحقق عهد خود کابینه ای توانمند معرفی کند.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: روحانی در مسائل داخلی از جمله اشتغالزایی و رونق اقتصادی و صنعتی کشور عهدی با مردم بسته است که باید با وزرای متخصص این امر را محقق سازد بنابراین به دور از توجه به گرایش سیاسی وزیر توانمند و فعالی نیازمندیم.

وی گفت: با این حال به نظر می رسد رئیس جمهور در معرفی افراد معذوریت و محدودیت هایی داشت به همین جهت روحانی نتوانسته افراد مدنظر خود را در کابینه داشته باشد با این حساب معدل فکری و سیاسی کابینه دولت متناسب با اذهان و افکاری که به او رای داده اند نیست.

این نماینده مجلس با تاکید براینکه روحانی حق انتخاب وزرای خود را دارد، عنوان کرد: با این حال نگاه حاکم بر انتخاب کابینه متفاوت تر از نگاه 24 میلیون نفری است که به رئیس جمهور رای داده اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درمجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه وزرا باید رویکرد ملی داشته باشند اظهار داشت: اما وزرای معرفی شده از نظر سیاسی و گرایش فکری با فضای فکری مردم زاویه دارند و انطباقی دراین زمینه دیده نمی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet