هدر موبایل
1396/05/20 14:43:44
سرویس اجتماعی
حاجی:

رایزنی مجلس با ستاد کل برای اجرای قانون اخذ گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت/ موافقت های ضمنی اعلام شده است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: پیش بینی ها نشان از موافقت ضمنی ستاد کل با اجرای قانون دریافت گواهینامه بدن نیاز به کارت پایان خدمت دارد.
رایزنی مجلس با ستاد کل برای اجرای قانون اخذ گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت/ موافقت های ضمنی اعلام شده است عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: پیش بینی ها نشان از موافقت ضمنی ستاد کل با اجرای قانون دریافت گواهینامه بدن نیاز به کارت پایان خدمت دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/68356.jpg رایزنی,مجلس,با,ستاد,کل,برای,اجرای,قانون,اخذ,گواهینامه,بدون,نیاز,به,کارت,پایان,خدمت/,موافقت,های,ضمنی,اعلام,شده,است Icana

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص آخرین پیگیریها برای اجرای قانون اخذ گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت، گفت: به دنبال پیگیری های قبل برای عدم نیاز به ارائه کارت پااین خدمت برای دریافت گواهینامه مشمولان غایب که حدود 2 تا 3 میلیون نفر را شامل می شود، روز چهارشنبه (18 مرداد ماه) ریاست مجلس شورای اسلامی مذاکره ای با سرلشکر باقری داشتند.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نظر مساعد ستاد کل نیروهای مسلح جهت اجرای قانون مذکور، تصریح کرد: بازخورد ستاد کل نیروهای مسلح و گفت و گو با معاون امور مجلس ستاد کل نیروهای مسلح نشان از رفع مشکل دارد،  در واقع به نظر می رسد ستاد کل با اجرای قانون بیمه شخص ثالث و بند مربوط به دریافت گواهینامه مشمولان غایب موافقت ضمنی کردند.

وی افزود: اجرای این قانون از زندان رفتن افراد به دلیل نداشتن گواهینامه جلوگیری می شود،خوشبختانه دکتر لاریجانی نیز ضمن موافقت، اصرار بر اجرای قانون  داشتند از سوی دیگر  پیگیری های رفع این مشکل را پیش بینی می کند لذا امیدواریم با رایزنی های صورت گرفته هر چه سریعتر این قانون اجرا شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: استفساریه برای اجرای این قانون نیاز نیست به همین جهت با رایزنی های صورت گرفته قانون مصوب مجلس اجرایی خواهد شد زیرا در ادامه پیگیری ها پیش بینی می شود ستاد کل نظر موافق با اجرای قانون داشته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet