هدر موبایل
1396/05/22 16:26:16
سرویس استان ها
محمدیان:

خوزستان قطب اقتصادی کشور/ وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی بهبود جاده های استان را در اولویت قراردهد

دبیرمجمع نمایندگان استان خوزستان درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرایط امروز خوزستان در شان مردم نیست تاکید کرد:وزیرپیشنهادی راه و شهرسازی در حوزه جاده های خوزستان اشراف کامل دارد و امیدواریم بتواند جاده های ناامن این استان را تکمیل کند.
خوزستان قطب اقتصادی کشور/ وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی بهبود جاده های استان را در اولویت قراردهد دبیرمجمع نمایندگان استان خوزستان درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرایط امروز خوزستان در شان مردم نیست تاکید کرد:وزیرپیشنهادی راه و شهرسازی در حوزه جاده های خوزستان اشراف کامل دارد و امیدواریم بتواند جاده های ناامن این استان را تکمیل کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201707106605833711.jpg خوزستان,قطب,اقتصادی,کشور/,وزیر,پیشنهادی,راه,و,شهرسازی,بهبود,جاده,های,استان,را,در,اولویت,قراردهد Icana

اقبال محمدیان درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به معرفی کابینه پیشنهادی ازسوی رئیس جمهور به مجلس اظهار داشت: مجمع نمایندگان استان خوزستان  تاکنون در راستای همکاری،همراهی و هماهنگی با دولت، جلساتی را با وزرای پیشنهادی برگزار کرده و ضمن شنیدن مطالب و اطلاع یافتن از برنامه های آن ها،براین نکته تاکید دارد که خواست مردم نگاه ویژه به استان است.

شرایط فعلی استان در شان مردم خوزستان نیست

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از وزرا خواسته ایم که به خوزستان به عنوان قطب اقتصادی کشورو سرزمین ایثار و شهادت توجه ویژه ای داشته باشند، تصریح کرد: شرایط فعلی استان در شان مردم خوزستان نیست و هرچند که خواست جمعی مردم استفاده از نیروهای توانمند خوزستانی در بدنه دولت بود؛اما بازهم به  نظر رئیس جمهور که در این حوزه صاحب اختیار است،احترام می گذاریم و در فضایی صمیمی،مطالبات مردم استان را به صورت جدی پیگیری خواهیم کرد.

از حضور وزرای جوان در کابینه حمایت می کنیم

محمدیان با بیان اینکه خوشحالیم که در بدنه کابینه پیشنهادی وزیرجوانی حضور دارد که علی رغم جوانی،تجربه دارد و بنااست از "آذری جهرمی" برای وزارت اتباطات و فناوری اطلاعات حمایت کنیم؛چراکه معتقدیم نیاز است به نسل جوان اعتماد شود از این رو، از وجود وزرای جوان در کابینه حمایت می کنیم و مطالعاتی که داشتیم وی را فردی مستعد، با برنامه و توانمند دیدیم.

عضوکمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در خصوص عملکرد وزارت راه و شهرسازی در استان خوزستان گفت: با توجه به اینکه بنده  عضوکمیسیون عمران هستم در این کمیسیون شاهد زحمات " آخوندی" در دولت یازدهم بوده ایم و بنا برحمایت مجدد  از وی داریم تا بتواند کارهای نیمه تمامی که آغاز کرده را تکمیل کند.

تکمیل پروژه های مسکن مهر را جزو اولویت برنامه های وزارتخانه قراردهد

وی تاکید کرد:وزیرپیشنهادی راه و شهرسازی به حوزه جاده ای استان خوزستان اشراف کامل دارد و امیدواریم بتواند جاده های ناامن استان را تکمیل کند.

وی با بیان اینکه  ماموریت بعدی دولت راه های ریلی است، خاطرنشان کرد:توجه به ناوگان هوایی  و دریایی جزو مواردی است که "عباس آخوندی" روی آن اشراف کامل داشته و دارای برنامه است.

دبیرمجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از "آخوندی" به عنوان یکی از وزرای با تجربه در حوزه راه که دارای برنامه جدی است؛انتظار می رود که تکمیل پروژه های مسکن مهر را جزو اولویت برنامه های وزارت خانه قراردهد و قطعا کمیسیون عمران نیز از این موضوع حمایت می کند؛چراکه تکمیل مسکن مهر قطعا کمک بزرگی به بسیاری از افراد فاقد مسکن خواهد کرد.

گفتنی است؛ محمدیان دبیرمجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی پیش از این خواستار توجه رئیس جمهور به نیروها و مدیران با تجربه خوزستانی در انتخاب اعضای کابینه دوازدهم شده بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet