پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1396/05/22 22:38:36
سرویس اقتصادی
/اختصاصی خانه ملت/آخوندی در نشست فراکسیون نمایندگان ولایی؛

در دولت دوازدهم حمل و نقل ریلی را گسترش می‌دهیم

وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی تأکید کرد: با توجه به مسائل زیست محیطی، ایمنی و صرفه جویی در مصرف انرژی، حمل و نقل ریلی را گسترش می‌دهیم.
در دولت دوازدهم حمل و نقل ریلی را گسترش می‌دهیم وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی تأکید کرد: با توجه به مسائل زیست محیطی، ایمنی و صرفه جویی در مصرف انرژی، حمل و نقل ریلی را گسترش می‌دهیم. https://cdn.icana.ir/d/019/42805.jpg در,دولت,دوازدهم,حمل,و,نقل,ریلی,را,گسترش,می‌دهیم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عباس آخوندی وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی دولت دوازدهم بعدازظهر امروز(یکشنبه 22 مرداد) در نشست فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در پاسخ به سئوالات نمایندگان این فراکسیون و در پاسخ به سئوال سید صادق طباطبایی نژاد، نماینده مردم اردستان در خصوص مشکلات حوزه راهداری در استان ها گفت: سازمان راهداری و پایانه‌های حمل و نقل در تهران در یک نقطه متمرکز است اما در استان‌ها راهداری زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی و پایانه‌های حمل و نقل زیر مجموعه خودشان هستند.

وی با بیان اینکه آنچه ما انجام داده‌ایم مصوبه قانونی مجلس است، خاطر نشان کرد: راهداری با بخش حمل و نقل و پایانه ها نبود و در واقع راهداری از وزارت راه جدا شده است.

آخوندی تصریح کرد: اداره کل راه در استان‌ها باید هماهنگ کننده کل حمل و نقل استان باشد اما همه کارها تحت‌الشعاع راهداری قرار گرفته بود و تمام ظرفیت این سازمان مشغول به کار ستادی شده و خاصیت خود را از دست داده بود.

وزیر راه و شهرسازی در ادامه تأکید کرد: با جابه جایی انجام شده یقین بدانید که از ثمرات آن به شدت بهره مند خواهید شد و این امکان را پیدا خواهید کرد که موضوعات مرتبط با حوزه راهداری را پیگیری کنید چرا که کارایی این سازمان افزایش پیدا خواهد کرد.

گفتنی است؛ سئوالات نمایندگان دیگر فراکسیون نمایندگان ولایی و پاسخ مبسوط وزیر به جلسه آینده این فراکسیون موکول شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet