هدر موبایل
1396/05/28 18:19:58
سرویس صحن
ابطحی در صحن علنی:

اظهارات بنده ناظر به حضور زنگنه در باشگاه خصوصی نفت و نیرو بود نه باشگاه فوتبال نفت

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس در تذکر آیین نامه‌ای درباره نطق خود در مخالفت با وزیر پیشنهادی نفت گفت: اظهارات بنده ناظر به حضور زنگنه در باشگاه خصوصی نفت و نیرو بود؛ نه باشگاه فوتبال نفت.
اظهارات بنده ناظر به حضور زنگنه در باشگاه خصوصی نفت و نیرو بود نه باشگاه فوتبال نفت نماینده مردم خمینی شهر در مجلس در تذکر آیین نامه‌ای درباره نطق خود در مخالفت با وزیر پیشنهادی نفت گفت: اظهارات بنده ناظر به حضور زنگنه در باشگاه خصوصی نفت و نیرو بود؛ نه باشگاه فوتبال نفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105557690302.jpg اظهارات,بنده,ناظر,به,حضور,زنگنه,در,باشگاه,خصوصی,نفت,و,نیرو,بود,نه,باشگاه,فوتبال,نفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدمحمدجواد ابطحی در نشست علنی عصر امروز (شنبه 28 مرداد) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم، در تذکر آیین نامه‌ای با استناد به ماده 79، خطاب به رئیس مجلس، گفت: بر اساس ماده 79 اگر در جلسه رسمی ضمن نطق یا مذاکره، صریحا یا تلویحا نسبت سوء به یکی از نمایندگان داده شود یا عقیده و اظهار او را بر خلاف جلوه دهند نماینده مذکور حق دارد 5 دقیقه بدون نوبت صحبت کند.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بنده در خصوص باشگاه نفت که تیم فوتبال است اظهار نظر نکرده ام، ادامه داد: باشگاه فوتبال نفت با باشگاه خصوصی نفت و نیروی ایرانیان تفاوت دارد. لذا این موضوع باید تصحیح شود تا اصل 142 قانون اساسی محقق شود.

دکتر علی لاریجانی نیز در پاسخ به تذکر ابطحی، گفت: این موضوع را آقای زنگنه توضیح دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet