هدر اصلی
1396/05/28 19:26:07
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بختیاری:

جهت‌گیری نمایندگان به کابینه معرفی شده مثبت است

نائب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه تیم اقتصادی کابینه را افراد کارآمد تشکیل داده‌اند، گفت: نظر نمایندگان به کلیات کابینه دوازدهم مثبت است.
جهت‌گیری نمایندگان به کابینه معرفی شده مثبت است نائب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه تیم اقتصادی کابینه را افراد کارآمد تشکیل داده‌اند، گفت: نظر نمایندگان به کلیات کابینه دوازدهم مثبت است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102494316089.jpg جهت‌گیری,نمایندگان,به,کابینه,معرفی,شده,مثبت,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از جمهوریت؛ علی بختیاری نائب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت راه توانسته انتظارات را در دوره قبلی برآورده کند، اظهار داشت: اگرچه کاستی‌هایی در برخی موارد وجود داشت اما عملکرد کلی آخوندی به صورت کلی مثبت بوده و با ارائه برنامه‌ها، وی می‌تواند بار دیگر عهده‌دار وزارت راه و شهرسازی شود.

نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تیم اقتصادی دولت را افراد کارآمدی تشکیل می‌دهند، خاطرنشان کرد: طیب‌نیا وزیر اقتصاد دولت یازدهم زحمات بسیاری کشیده است از همین رو کرباسیان می‌تواند با ادامه راه و انجام کارهای عملیاتی در حوزه اقتصاد مشکلات بسیاری را  مرتفع کند.

وی با بیان اینکه قوی‌ترین فرد تیم اقتصادی را شریعتمداری می‌دانم، تصریح کرد: با توجه به اینکه شریعتمداری دارای تجربه بالا در عرصه مدیریت اقتصادی و بازرگانی است انتخاب وی می‌تواند کمک شایانی به سر و سامان دادن مشکلات در این عرصه بکند.

علی بختیاری افزود: تجارب بالا، عملکرد قابل قبول در سمت‌های گذشته، مبارزه با فساد در عرصه اقتصادی و حضور مداوم در صحنه‌های سیاسی و اقتصادی از مزیت‌های انتخاب شریعتمداری برای وزرات صنعت، معدن و تجارت است.

نائب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جهت‌گیری نمایندگان به کابینه معرفی شده مثبت است، تاکید کرد: کابینه معرفی شده توسط دکتر روحانی به خصوص در مبحث اقتصادی را افراد کارآمد و با کارنامه درخشان تشکیل داده‌اند که همین امر موجب است تا نمایندگان به کابینه نظر مثبتی داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet