خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1396/05/29 10:19:14
سرویس صحن
طیار در موافقت با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان؛

سلطانی‌فر آشنا به روحیات و مطالبات نسل جوان است/شاهد ایجاد آرامش و دوری از حواشی در ورزش هستیم

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس با اشاره به اینکه هم اکنون شاهد ایجاد آرامش و دوری از حواشی در ورزش هستیم، گفت: سلطانی فر مدیری فهیم، بلند نظر و کاردان و آشنا به روحیات و مطالبات نسل جوان امروز است.
سلطانی‌فر آشنا به روحیات و مطالبات نسل جوان است/شاهد ایجاد آرامش و دوری از حواشی در ورزش هستیم نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس با اشاره به اینکه هم اکنون شاهد ایجاد آرامش و دوری از حواشی در ورزش هستیم، گفت: سلطانی فر مدیری فهیم، بلند نظر و کاردان و آشنا به روحیات و مطالبات نسل جوان امروز است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612107190432916.jpg سلطانی‌فر,آشنا,به,روحیات,و,مطالبات,نسل,جوان,است/شاهد,ایجاد,آرامش,و,دوری,از,حواشی,در,ورزش,هستیم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، قرجه طیار در نشست علنی امروز (یکشنبه، 29 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در موافقت با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، گفت: حضرت امام (ره) معتقد بودند ضمن اینکه ورزش از نظر شخصی عامل تهذیب و تذکیه نفس می شود و جوانان نیز مایه عزت و افتخار کشور می دانستند، ورزشکاران را نیز پیشگامان ملت بزرگ ایران در میادین بین المللی برای صدور ارزش های اسلام و انقلاب معرفی می کردند. مقام معظم رهبری نیز همواره خواستار پاک نگه داشتن محیط ورزش و ترویج ارزش های دینی و معنوی در محیط های ورزش و تحرک و شادابی جوانان هستند.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قشر عظیمی از جمعیت کشور را جوانان تشکیل می دهند و نیازهای مخصوص خود را دارند، اظهار کرد: بر این اساس وزارت ورزش و جوانان مدیری فهیم، بلند نظر و کاردان و آشنا به ورحیات و مطالبات نسل جوان امروز را می طلبد که بنابراین صراحتا عرض می کنم سکانداری این کشتی زیبنده آقای سلطانی فر است.

وی با اشاره به اینکه سلطانی فر مدیری توانمند و برنامه ریز، توانا، خلاق و بی ادعا است، تصریح کرد: وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان ذره ای از مسیر انقلاب فاصله نگرفته است و در طول سی سال مسئولیت اجرایی همیشه با تواضع و فروتنی و بدون کمترین حاشیه پردازی به انجام وظیفه پرداخته است.

طیار با بیان اینکه سلطانی فر در مدت 9 ماه گذشته نگاه ویژه ای به ورزش در استانهای محروم و کمتر توسعه داشته است، ادامه داد: خوشبختانه در برنامه وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان به توسعه زیرساختها در این مناطق اشاره شده که قابل تقدیر است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طی ماه های گذشته شاهد حاشیه پرهیزی و حاکمیت روح آرامش در حوزه ورزش بوده ایم، گفت: بر این اساس تیم ملی فوتبال کشورمان توانست برای اولین بار در تاریخ با اقتدار کامل و قبل از اتمام بازی های مقدماتی در میان تیم های نخست به جام جهانی روسیه صعود کند.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان طی چند ماه گذشته به سفرهای خارج نرفته و بر این اساس تمام وقت خود را به شناسایی مشکلات و ظرفیت های ورزشی در استانها اختصاص داده است، تصریح کرد: تنظیم و تهیه ساختار و شرح وظایف قانونی وزارتخانه و اسانامه فدراسیون های ورزشی گام بلندی در راستای دستیابی به سازمان نظام مند در حوزه ورزش بوده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet