هدر موبایل
1396/05/30 12:40:06
سرویس سیاسی
صفاری نطنزی:

ایالات متحده علیه رییس جمهور وقت خود وارد عمل می شود / اتفاقی بزرگ در انتظار ترامپ است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: قابل پیش بینی ترین اتفاق در آمریکا این است که حکومت ایالات متحده بر علیه رئیس جمهوری وارد عمل خواهد شد و اتفاقی بزرگ در انتظار واشنگتن است.
ایالات متحده علیه رییس جمهور وقت خود وارد عمل می شود / اتفاقی بزرگ در انتظار ترامپ است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: قابل پیش بینی ترین اتفاق در آمریکا این است که حکومت ایالات متحده بر علیه رئیس جمهوری وارد عمل خواهد شد و اتفاقی بزرگ در انتظار واشنگتن است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605100991342728.jpg ایالات,متحده,علیه,رییس,جمهور,وقت,خود,وارد,عمل,می,شود,/,اتفاقی,بزرگ,در,انتظار,ترامپ,است Icana

مرتضی صفاری نطنزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن اشاره به اخراج استیو بنن، استراتژیست راست‌گرای رئیس جمهوری آمریکا گفت: دونالدترامپ در وضعیت ناخوشایندی گرفتار شده است که نمی داند باید به پیش برود یا به عقب بازگردد.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی گفت: مجموعه جمهوری خواهان از سیاست های ترامپ ناراضی هستند و تلاش می کنند علیه وی اعمال فشار کنند. در همین حال دموکرات ها توپخانه رسانه های قدرتمند خود را روی اشتباهات رئیس جمهوری آمریکا نشانه گذاری کرده اند.

وی در ادامه افزود: مجموعه عزل ها و اخراج هایی که در کاخ سفید که با مایکل فلین آغاز شد همچنان ادامه دارد و چشم اندازی برای پایان آن وجود ندارد.

دردسر نژادپرستی ترامپ

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: وخامت اوضاع سیاسی آمریکا با سیاست های شبه نژادپرستی ترامپ تشدید شده است.

وی بیان داشت: در زمان ریاست جمهوری باراک اوباما و علی رغم تلاش های نرم دموکرات ها شاهد بروز و ظهور اعتراضاتی نظیر جنبش وال استریت بودیم اما سیاست های ترامپ این گسل ها را به حرکت درآورده است.

صفاری نطنزی گفت: ما نباید فراموش کنیم که در زمان جنگ های داخلی آمریکا موضوع برده داری اصلی ترین عامل برخورد شمالی ها و جنوبی ها بود که امروز همین موضوع با سیاست های ترامپ در حال پررنگ شدن است.

وی تصریح کرد: برخی ایالت های آمریکا در مقابل دستورات مهاجرتی ترامپ مقابله کرده اند که شکاف بین آنها و واشنگتن را تشدید کرده است.

این نماینده مجلس دهم گفت: آنچه که در کالیفرنیا تحت عنوان استقلال این ایالت در حال وقوع است می تواند به سایر ایالت ها نیز سرایت کند.

وی خاطرنشان کرد: همانگونه که استراتژیست سابق کاخ سفید بیان کرده ، انسجام ایالات متحده ازبین رفته است و نارضایتی ها در حال افزایش است.

صفاری نطنزی با پیش کشیدن سخنان سایه نویس دونالدترامپ گفت: قابل پیش بینی ترین اتفاق در آمریکا این است که حکومت ایالات متحده بر علیه رئیس جمهوری وارد عمل خواهد شد و اتفاقی بزرگ در انتظار واشنگتن است.

وی در انتها تاکید کرد: ادامه روند فعلی دونالدترامپ موضوعی نیست که لایه های قدرت و مراکز تصمیم ساز حکومت ایالات متحده تحمل کنند و قطعا دست به اقدام خواهند شد.

دونالد ترامپ 3406757/15/2017 4:09:15 PMhttp://media.icana.ir/Image/2017/07/201707105654534940_Thum.jpgدونالد ترامپ ریچارد نیکسون بیل کلینتون اندرو جانسون
دونالد ترامپ

گفتنی است که استیو بنن، استراتژیست سابق کاخ سفید در مصاحبه با روزنامه واشنگتن پست گفته است که دولت ترامپ از هم گسسته‌ترین دولت در تاریخ آمریکا است. این سیاستمدار محافظه کار تاکید کرد که اختلاف جاری در کاخ سفید و در رهبری جمهوری‌خواهان کاملا انعکاس اختلافات این کشور نیست.

او افزود: این تنش‌ها در کاخ سفید اندکی متفاوت از تنش‌ها در این کشور است. همچنان یک کشور تفرقه‌زده داریم. پنجاه درصد از مردم از ترامپ به عنوان رئیس‌جمهوری آمریکا حمایت نمی‌کنند. اکثر این مردم به هیچ طریقی از سیاست‌های او پشتیبانی نمی‌کنند.  استیوبنن ششمین چهره اخراجی کاح سفید است.

در همین حال، یک هفته پس از درگیری‌های خشونت‌بار میان گروه‌های راست افراطی و مخالفانشان در شهر شارلوتزویل آمریکا، ده‌ها هزار نفر در بوستون علیه نژادپرستی تظاهرات کردند. رئیس جمهوری آمریکا در جریان درگیری های ایالت ویرجینیا و در واکنش به کشته شدن شهروند آمریکایی واکنش مناصبی نشان نداد و تلاش کرد به صورت تلویحی از کوکلاس کلان ها حمایت کند.

جالب ترین اتفاق این است که «تونی شوارتس» سایه نویس کتاب پرفروش" هنر معامله " ترامپ، در توییتی پیش بینی کرد ترامپ پیش از آغاز تحقیقات کنگره درباره رابطه پنهانی اش با روسیه، مجبور به استعفا خواهد شد چون به گفته این نویسنده، چاره دیگری نخواهد داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet