هدر موبایل
1396/05/31 15:09:00
سرویس اقتصادی
بنایی:

حجتی در دوره صدارت جدید فکری به حال خرید تضمینی زعفران بکند/ جان گرفتن اقتصادکشاورزان با تصویب سند ملی زعفران

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس با بیان اینکه زعفران محصولی فراملی است،گفت: ثبات بازار زعفران  در گرو خرید زعفران توسط دولت به بهای تضمینی است.
حجتی در دوره صدارت جدید فکری به حال خرید تضمینی زعفران بکند/ جان گرفتن اقتصادکشاورزان با تصویب سند ملی زعفران نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس با بیان اینکه زعفران محصولی فراملی است،گفت: ثبات بازار زعفران  در گرو خرید زعفران توسط دولت به بهای تضمینی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201701109998394220.jpg حجتی,در,دوره صدارت,جدید,فکری,به,حال,خرید,تضمینی,زعفران,بکند/,جان,گرفتن,اقتصادکشاورزان,با,تصویب,سند,ملی,زعفران Icana

حمید بنایی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت طلای سرخ دربازار کشاورزی ، گفت : نگاه به زعفران نباید اختصاص به مکان خاصی داشته باشد بلکه باید رویکرد به توسعه زعفران در کشور فراگیر وملی باشد تا بتوان در راستای حمایت از تولید داخلی برای کشور ارزآوری ایجاد کرد.

 نماینده مردم گناباد و بجستان درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما انتظار داریم پس از اعتماد مجدد بهارستان به حجتی ، طرح سند ملی زعفران در کشور تصویب شود، تصریح کرد : سندملی زعفران یک کار ملی و فراملی درحوزه کشاورزی تلقی می‌شود و اگراین سند تصویب شود درگام نخست وضعیت اقتصادی کشاورزان زعفران کار به نحو اصولی و منطقی بهبود می‌یابد.

 بنایی افزود: با تصویب سند ملی زعفران این محصول به عنوان کالای استراتژیک در بودجه اعتباری کشور شناخته می شودو دولت نیزبیش از پیش برای توسعه زعفران و بهبود بازار این محصول استراتژیک متعهد میشود.

 وی ادامه داد: ثبات بازارزعفران درگرو خرید زعفران توسط دولت به بهای تضمینی است و این درحالی است که برای توسعه بازار زعفران دولت می‌تواندبا تقویت بخش خصوصی به عنوان پشتوانه حمایتی بازار زعفران را ساماندهی اقتصادی بکند.

 عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه زعفران یک موضوع فراملی است،یادآورشد:حجتی در دوره صدارت جدید فکری به حال خرید تضمینی زعفران بکند، طلای سرخ در انتظار خرید تضمینی بهینه دولت برای سرو سامان گرفتن به انتظار نشسته است./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet