هدر موبایل
1396/05/31 16:21:38
سرویس اقتصادی
زارع:

تحول در بخش تولید با حذف قوانین زائد ممکن می شود/پیگیری تنقیح قوانین در کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی

نایب رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی با بیان اینکه تنقیح قوانین در حوزه تولید از محورهای مهم مورد بررسی در کمیسیون متبوعش است،گفت:اجرای صحیح قانون بهبود فضای کسب و کار، یک اولویت است.
تحول در بخش تولید با حذف قوانین زائد ممکن می شود/پیگیری تنقیح قوانین در کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی نایب رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی با بیان اینکه تنقیح قوانین در حوزه تولید از محورهای مهم مورد بررسی در کمیسیون متبوعش است،گفت:اجرای صحیح قانون بهبود فضای کسب و کار، یک اولویت است. https://cdn.icana.ir/d/019/118954.jpg تحول,در,بخش,تولید,با,حذف,قوانین,زائد,ممکن,می,شود/پیگیری,تنقیح,قوانین,در,کمیسیون,ویژه,حمایت,از,تولید,ملی Icana

رحیم زارع در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره عملکرد کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی گفت:کارگروه های تخصصی در کمیسیون ویژه تشکیل شده تا در اجرای صحیح قوانین مربوط به تولید، تسریع ایجاد کند و در این راستا کارگروها نشست های خود را بصورت مستمر برگزار می کنند.

نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی افزود:بررسی روند اجرای اصل 44 قانون اساسی یکی از موضوعات اساسی است که در کارگروه تخصصی پیگیری می شود و در این راستا گزارشی برای ارائه به صحن در حال تدوین است.  

زارع ادامه داد:اجرای صحیح قانون بهبود فضای کسب و کار نقش مهمی در رونق تولید ملی دارد و در یکی از کارگروه های کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی، گزارش عملکردی دستگاه ها در خصوص میزان اجرای قانون مذکور در حال بررسی است.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحول در بخش تولید با حذف قوانین زائد ممکن می شود،افزود:با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری،کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی، قصد دارد شرایط اجرای دقیق سیاست های اقتصاد مقاومتی را تسهیل کند و بر روند اجرای قوانین مرتبط با سیاست های اقتصاد مقاومتی نظارت موثر داشته باشد.

زارع افزود:گزارش کارگروه های تخصصی،کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در حال تدوین نهایی بوده و در فصل پاییز آماده قرائت در صحن علنی مجلس است تنقیح قوانین در حوزه تولید از محورهای مهم مورد بررسی در کمیسیون ویژه است.

نایب رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی یادآور شد:موفقیت در موضوع تولید صادرات محور، یکی از لازمه ها برای رونق اشتغالزایی پایدار است که انجام این مهم در کارگروه اشتغال کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در حال بررسی است./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet