خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1388/04/21 09:47:00
سرویس اقتصادی
اولویت‌های اقتصادی دولت دهم -4

نورا: مهمترین اولویت اقتصادی دولت دهم بسترسازی صنعتی و تجاری است

**عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی بهترین اولویت‌ اقتصادی دولت دهم را آماده کردن بسترهای توسعه صنعتی و تجاری دانست.

عباس‌علی نورا در گفتگو با خبرنگار خانه ملت تصریح کرد: بهترین اولویت‌ اقتصادی دولت دهم برای توسعه اقتصادی کشور پس از سه دهه‌ سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌ها، آماده کردن بسترهای توسعه صنعتی و تجاری است.

عضو کمیسیون برنامه وبودجه مجلس با تاکید بر این که اینک باید در جهت توسعه تجاری و صنعتی گام برداریم گفت: بخش‌های عمده‌ای از بسترسازی در امر زیرساخت‌ها را طی این مدت انجام داده‌ایم؛ هر چند که کفایت نمی‌کند اما متناسب با این توسعه باید در توسعه تجاری و صنعتی هم پیشرفت‌هایی انجام گیرد.

وی با بیان این که دولت نهم بیشترین اقدامات خود را در امر ساخت و ساز، جاده سازی، توسعه آموزش و پرورش، درمان وآموزش پزشکی، سدها و مسکن انجام داده است تصریح کرد: اقدامات دولت در بخش صنایع پایین دستی، پتروشیمی و فولاد کفایت نمی‌کند و همچنین در بخش توسعه تجاری و اقتصادی اقدامات ما می‌لنگد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در خاتمه تصریح کرد: باید نگاه دولت به سمت توسعه اقتصادی و تجاری نیز معطوف شود در غیر این صورت تولیدات داخلی و محصولات تولیدی ما لطمه می‌خورد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet