هدر موبایل
1396/06/01 09:38:25
سرویس دیگر رسانه‌ها
وکیلی با اشاره به ایجاد معاونت اقتصادی در نهاد ریاست جمهوری:

رئیس جمهور متوجه اولویت‌های اقتصادی کشور هستند/ رویکرد دولت دوازدهم همچنان رویکردی اقتصادی خواهد بود

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: معتقدم ایجاد معاونت اقتصادی در کنار دستیار ویژه اقتصادی نشان می‌دهد که رویکرد دولت دوازدهم همچنان رویکردی اقتصادی خواهد بود.
رئیس جمهور متوجه اولویت‌های اقتصادی کشور هستند/ رویکرد دولت دوازدهم همچنان رویکردی اقتصادی خواهد بود عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: معتقدم ایجاد معاونت اقتصادی در کنار دستیار ویژه اقتصادی نشان می‌دهد که رویکرد دولت دوازدهم همچنان رویکردی اقتصادی خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201608105399021117.jpg رئیس,جمهور,متوجه,اولویت‌های,اقتصادی,کشور,هستند/,رویکرد,دولت,دوازدهم,همچنان,رویکردی,اقتصادی,خواهد,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدعلی وکیلی نماینده مردم تهران با اشاره به ایجاد معاونت اقتصادی در نهاد ریاست جمهوری گفت: تشکیل این معاونت گویای این است که آقای رئیس جمهور متوجه اولویت‌های اقتصادی کشور هستند و قصد دارند ستاد اقتصادی دولت را تقویت کنند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: معتقدم ایجاد معاونت اقتصادی در کنار دستیار ویژه اقتصادی نشان می‌دهد که رویکرد دولت دوازدهم همچنان رویکردی اقتصادی خواهد بود.

این نماینده مجلس تاکید کرد: امیدواریم با فربه شدن تیم اقتصادی در دولت دوازدهم و تنوع نظر و دیدگاه‌ها، بهترین استفاده از منابع صورت گیرد و راهکارهایی برای ابر چالش‌های اقتصادی انتخاب شود.

وکیلی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا اصولا وجود چند نهاد اقتصادی می‌تواند در پیشبرد اهداف اقتصادی دولت مؤثر باشد و یا اینکه یک نهاد اقتصادی موثر در این رابطه کافی است و یا خیر؟ تصریح کرد: این مسئله مهم نیست. اما تکثر در سیاست گذاری درست نیست لذا تکثر در اجرا و در مشورت خوب است اما در سیاست‌گذاری حتما خوب نیست.

این نماینده مجلس ادامه داد: بنده فکر می‌کنم این نهاد در قالب مشاوره دادن در مسائل اقتصادی شکل گرفته است وانشاءالله اگر مشورت‌های خوبی از این معاونت اخذ شود قطعا این معاونت مطلوب خوهد بود.

به گزارش خبرگزاری میزان؛ وکیلی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا وجود معاونت اقتصادی اینچنینی فرماندهی تیم اقتصادی دولت را با مشکل مواجه نمی‌کند و یا خیر؟ اظهار داشت: امیدواریم با ایجاد این معاونت فرماندهی تیم اقتصادی دولت دچار مشکل نشود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet