هدر موبایل
1396/06/01 09:52:24
سرویس دیگر رسانه‌ها
نقوی‌حسینی:

مسئله اقتصاد اولویت نخست کشور است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دیپلماسی کشور باید در خدمت اقتصاد کشور قرار بگیرد، به همین جهت مطالبه این است که وزارت امور خارجه در حوزه اقتصادی فعال باشد و معاونت اقتصادی در این وزراتخانه تشکیل شود.
مسئله اقتصاد اولویت نخست کشور است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دیپلماسی کشور باید در خدمت اقتصاد کشور قرار بگیرد، به همین جهت مطالبه این است که وزارت امور خارجه در حوزه اقتصادی فعال باشد و معاونت اقتصادی در این وزراتخانه تشکیل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/67961.jpg مسئله,اقتصاد,اولویت,نخست,کشور,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت تشکیل معاونت اقتصادی در وزرات امور خارجه گفت: مسئله اقتصاد اولویت نخست کشور است.

وی افزود: معتقدم باید از ظرفیت دیپلماسی اقتصادی در جهت تقویت بنیه اقتصادی کشور استفاده شود لذا طبیعی است راه اندازی مراکز تولیدی و ایجاد اشتغال با سرمایه‌گذاری داخلی امکان پذیر نیست و ما نیازمند سرمایه گذاری و بازار جهانی هستیم.

به گزارش خبرگزاری میزان؛ سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: بنده معتقدم دیپلماسی کشور باید در خدمت اقتصاد کشور قرار بگیرد، به همین جهت مطالبه این است که وزارت امور خارجه در حوزه اقتصادی فعال باشد و معاونت اقتصادی در این وزراتخانه تشکیل شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet