هدر اصلی
1396/06/01 10:18:36
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شیخ‌الاسلام:

آزادسازی تلعفر باعث می‌شود تا ارتباط داعش با سوریه کاملاً قطع شود

مشاور وزیر امورخارجه با بیان اینکه آزادسازی تلعفر اقدامی بسیار مهم واستراتژیک است، گفت: امیدواریم این اقدام با موفقیت پیش برود. آزادسازی تلعفر باعث می‌شود تا ارتباط داعش با سوریه کاملاً قطع شود و قطعاً روی پیروزی‌های نهایی خیلی تأثیر گذار خواهد بود.
آزادسازی تلعفر باعث می‌شود تا ارتباط داعش با سوریه کاملاً قطع شود مشاور وزیر امورخارجه با بیان اینکه آزادسازی تلعفر اقدامی بسیار مهم واستراتژیک است، گفت: امیدواریم این اقدام با موفقیت پیش برود. آزادسازی تلعفر باعث می‌شود تا ارتباط داعش با سوریه کاملاً قطع شود و قطعاً روی پیروزی‌های نهایی خیلی تأثیر گذار خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/112494.jpg آزادسازی,تلعفر,باعث,می‌شود,تا,ارتباط,داعش,با,سوریه,کاملاً,قطع,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حسین شیخ‌الاسلام درباره اهمیت آزادسازی تلعفر درهمگرایی نیروهای حشد الشعبی و ارتش در عراق بیان کرد: تلعفر منطقه‌ای است که از نظر طائفی با آنچه در موصل بوده فرق دارد، کار نیروهای مشترک حشدالشعبی و ارتش عراق در موصل با کار مشترکی که در تلعفر دارند، می‌تواند مکمل هم باشد.

وی ادامه داد: نبرد تلعفر از نظر روانی و سیاسی در همکاری بین طائفه‌ای در داخل عراق  تأثیرات مختلفی دارد زیرا در این شهر شیعیان، ترکمن‌ها  سنی مذهبها و اعراب نیز حضور دارند.

مشاور وزیر امورخارجه افزود: همکاری ارتش و حشد الشعبی درتلعفر باعث می‌‌شود تا حشدالشعبی از آن حالت طائفه‌ای خارج شود (نه اینکه حشدالشعبی طائفه‌ای باشد بلکه از اتهاماتی که به آنها به عنوان طائفه ای بودن،می‌زنند، خارج کند و آن را تبدیل به یک نیروی نظامی منضبط همکار با ارتش عراق تبدیل کند و این امر مهم برای ملت عراق جا می‌افتد.

شیخ الاسلام تاکید کرد: در آینده یکی از توطئه‌های استکبار و برخی از شاهنشاهی‌های عرب منطقه این است که در بین ملت عراق قضایای طائفه‌ای، نژادی و مذهبی برای تضعیف عراق بزرگ کنند. این کار بزرگ و خوبی است و امیدواریم با موفقیت پیش برود.

به گزارش خبرگزاری میزان؛ وی با بیان اینکه آزادسازی تلعفر از نظر استراتژیک خیلی مهم است، گفت: آزادسازی تلعفر میتواند ارتباط  کامل داعش از سوریه  را کاملاً قطع کند و قطعاً روی پیروزی‌های نهایی خیلی تأثیر گذار خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet