هدر موبایل
1396/06/01 10:36:16
سرویس حوزه ریاست
در پیامی ؛

رئیس مجلس اعطای درجه سرلشگری و انتصاب به سمت فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی را به امیرسیدعبدالرحیم موسوی تبریک گفت

دکتر لاریجانی درپیامی اعطای درجه سرلشگری و انتصاب از سوی فرماندهی معظم کل قوا به سمت فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران را به امیرسرلشگر سیدعبدالرحیم موسوی تبریک گفت.
رئیس مجلس اعطای درجه سرلشگری و انتصاب به سمت فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی را به امیرسیدعبدالرحیم موسوی تبریک گفت دکتر لاریجانی درپیامی اعطای درجه سرلشگری و انتصاب از سوی فرماندهی معظم کل قوا به سمت فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران را به امیرسرلشگر سیدعبدالرحیم موسوی تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/45010.jpg رئیس,مجلس,اعطای,درجه,سرلشگری,و,انتصاب,به,سمت,فرمانده,کل,ارتش,جمهوری,اسلامی,را,به,امیرسیدعبدالرحیم,موسوی,تبریک,گفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛دکترعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی اعطای درجه سرلشگری و انتصاب از سوی فرماندهی معظم کل قوا به سمت فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران را به امیرسرلشگر سیدعبدالرحیم موسوی تبریک گفت متن این پیام یه شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امیرسرلشگر سیدعبدالرحیم موسوی
فرمانده محترم کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

اعطای درجه سرلشگری و انتصاب جناب عالی از سوی فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله) به سمت فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، که بیانگر تعهد و شایستگی شما می باشد را تبریک می گویم.

 امیدوارم با حضور شما شاهد تحول، توسعه و اقتدار هرچه بیشتر این سازمان نظامی ارزشمند و بنیان دفاعی کشور در حراست از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.

ضمن تجلیل از خدمات امیرسرلشکر عطاءالله صالحی،توفیقات روزافزون حضرتعالی در انجام این مسئولیت خطیر را از خداوند متعال مسئلت می کنم.

علی لاریجانی
رییس مجلس شورای اسلامی/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet