هدر موبایل
1396/06/01 13:25:30
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی خبر داد:

بخشی از هزینه قبوض گاز به بیمه حوادث اختصاص می‌یابد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: براساس مصوبه اخیر کمیسیون برنامه و بودجه بخشی از هزینه قبوض گاز دریافتی از مشترکان به بیمه حوادث ناشی از آتش‌سوزی و یا هرگونه حادثه مرتبط با گاز شهری اختصاص می یابد.
بخشی از هزینه قبوض گاز به بیمه حوادث اختصاص می‌یابد عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: براساس مصوبه اخیر کمیسیون برنامه و بودجه بخشی از هزینه قبوض گاز دریافتی از مشترکان به بیمه حوادث ناشی از آتش‌سوزی و یا هرگونه حادثه مرتبط با گاز شهری اختصاص می یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106779302850.jpg بخشی,از,هزینه,قبوض,گاز,به,بیمه,حوادث,اختصاص,می‌یابد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد حسینی اظهار داشت: در بودجه‌های سنواتی طی سال‌های گذشته مبلغی در قبوض دریافتی از مشترکان پیش‌بینی می‌شد که براساس منابع حاصل از آن شرکت ملی گاز طی قراردادی با شرکت‌های بیمه‌ای مشترکان را بیمه حوادث می‌کرد.

وی افزود: در سال ۹۵ این موضوع فراموش شده بود و مشکلات عدیده ای را برای هموطنان ایجاد کرده بود. برهمین اساس با پیشنهاد به کمیسیون مقرر شد برای سال ۹۶ به ازای هر ماه هزار ریال به قبوض گاز اضافه شود و با توجه به اینکه در قانون بودجه این موضوع مورد دقت قرار نگرفته بود نیازمند مصوبه جدیدی در این باره بودیم و براین اساس این مصوبه در کمیسیون برنامه و بودجه نهایی شد.

به گزارش ایسنا؛ حسینی اضافه کرد: با پیگیری‌های انجام شده شرکت ملی گاز ایران با انعقاد یک قرارداد با یکی از شرکت‌های معتبر بیمه‌گذار و با استفاده از منابع مذکور تا سقف ۳۰ میلیون تومان برای فوت، تا سقف ۲۰ میلیون تومان برای از کار افتادگی و هرگونه خسارت بدنی و تا سقف ۷۰ میلیون تومان برای هر منزل مسکونی پیش بینی شده است./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet