عید سعید فطر
1396/06/01 15:39:56
سرویس استان ها
چنارانی خبرداد:

اتمام ساخت 110 کیلومتر راه روستایی درنیشابور و فیروزه طی دوسال آینده/ با احداث جاده بام- قوچان بخش سرولایت از بن بست خارج می شود

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی درمجلس از اتمام روند ساخت ۱۱۰ کیلومتر راه روستایی در نیشابور طی دو سال آینده خبرداد.
اتمام ساخت 110 کیلومتر راه روستایی درنیشابور و فیروزه طی دوسال آینده/ با احداث جاده بام- قوچان بخش سرولایت از بن بست خارج می شود عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی درمجلس از اتمام روند ساخت 110 کیلومتر راه روستایی در نیشابور طی دو سال آینده خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605109236655826.jpg اتمام,ساخت,110,کیلومتر,راه,روستایی,درنیشابور,و,فیروزه,طی,دوسال,آینده/,با,احداث,جاده,بام-,قوچان,بخش,سرولایت,از,بن,بست,خارج,می,شود Icana

هاجر چنارانی درگفت‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت بااشاره به وضعیت راه های روستایی در نیشابور گفت: در خصوص راههای روستایی تا کنون اقداماتی انجام شده است؛اما وزیر راه و شهرسازی و معاونان وی با سفرهایی که به منطقه داشته اند،قول مساعدی برای تکمیل پروژه های راهسازی را داده اند.

نیشابور 110 کیلومتر راه روستایی قابل ساخت دارد

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی افزود: نیشابور دارای حدود 110 کیلومتر راه روستایی قابل ساخت است و با اینکه این شهرستان 500 روستا دارد؛هنوز راه برخی روستاها با جمعیت بیشتر از 50 خانوار مشکل دارند و در مجموع باید 110 کیلومتر راه روستایی در نیشابور و فیروزه ساخته شود.

50 کیلومتر راه روستایی امسال ساخته می شود

وی افزود: از وزیر راه و شهرسازی قول گرفته ایم که امسال 50 کیلومتر از این راه ها ساخته شده و سال آینده نیز 55 کیلومتر دیگر ساخته  شود و سعی می کنیم در یک پروژه دو ساله تمام راه های روستایی این حوزه انتخابیه ساخته می شود.

چنارانی خاطرنشان کرد:معاون وزیر راه و شهرسازی نیز قول داده اند که برای 50 کیلومتر روکش راه روستایی و بین شهری و بهسازی جاده ها قیر به نیشابور اختصاص یابد و در آینده نیز مجددا سهمیه ای در اختیار این شهر قرار دهند.

کار اجرایی بهسازی جاده باغرود بزودی انجام می شود

 وی خاطرنشان کرد: دستور بهسازی جاده باغرود نیشابور نیز اخذ شده و به زودی کار اجرایی آن آغاز خواهد شد.

این نماینده مجلس دهم همچنین در خصوص تعریض جاده های بین شهری نیشابور گفت: اصلاح تعدادی از محورها و جاده های پر خطر بین شهری که به عنوان قتلگاه مردم نیشابور شناخته می شد از اوایل ورود به مجلس پیگیری شد و درخواست اولیه ما از وزیر راه و شهرسازی اصلاح این مسیرها بود که دستور آن در چند نوبت صادر شده است.

تعریض جاده های نیشابور به کاشمر، تربت حیدریه و قوچان مطالبه جدی مردم است

وی تاکید کرد: تعریض جاده های نیشابور- کاشمر، نیشابور- تربت حیدریه و نیشابور- قوچان درخواست و مطالبه جدی مردم است و با توجه به اینکه این جاده ها جزء راههای مواصلاتی اصلی است و مردم این شهرستان ها به دلیل اشتراکات فرهنگی مراودات بسیاری با یکدیگر دارند با همکاری نمایندگان حوزه های انتخابیه این شهرستان ها را موضوع را پیگیری کرده و بر اجرای هر چه سریع تر این پروژه اصرار داریم.

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی با باین اینکه سالیان سال است که نیشابور به عنوان یکی از شاهراه های اصلی منطقه محسوب می شود،خاطرنشان کرد: یکی از این محورها،محور بام - چکنه است که  15 تا 20 کیلومتر آن در نیشابور قرار دارد؛ولی قسمت مهم این شاهراه بزرگ تا قوچان تعریف نشده است از این رو از محور دوغایی تا چکنه طی پروژه دیگری تعریف شده و کارهای نقشه سازی آن انجام شده است و پیمانکار آن بزودی معرفی خواهد شد تا کار ساخت آن انجام شود که با این اقدام، بخش سرولایت نیشابور از بن بست خارج می شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet