روز مجلس
1396/06/04 17:30:00
سرویس سیاسی
نقوی حسینی:

آمریکا تحمل پرداخت هزینه جنگ در افغانستان را ندارد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: گسترش حضور ارتش آمریکا در افغانستان منجر به تشدید تنش ها و منازعات داخلی ایالات متحده خواهد شد زیرا آمریکا تحمل پرداخت هزینه های سنگین جنگ دیگری را ندارد.
آمریکا تحمل پرداخت هزینه جنگ در افغانستان را ندارد سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: گسترش حضور ارتش آمریکا در افغانستان منجر به تشدید تنش ها و منازعات داخلی ایالات متحده خواهد شد زیرا آمریکا تحمل پرداخت هزینه های سنگین جنگ دیگری را ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/110850.jpg آمریکا,تحمل,پرداخت,هزینه,جنگ,در,افغانستان,را,ندارد Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تحلیل تغییر استراتژی حضور نیروهای آمریکایی در افغانستان گفت: دونالد ترامپ دچار پارادوکس هایی شده است که برای ایالات متحده و شخص رئیس جمهوری آمریکا دردسرساز خواهد شد.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: دونالد ترامپ در جریان انتخابات الکترال 2016 مدعی شده بود که ایالات متحده نباید بیش از این متحمل هزینه های مالی جنگ و تلفات نیروهای نظامی در  جنگ های فرامرزی آمریکا شود اما امروز به دنبال گسترش حضور در افغانستان است.

وی در ادامه افزود: امروز شاهدیم که ترامپ سیاست های اوباما را به چالش می کشد که چرا ارتش آمریکا در عراق و حضور نداشته است که نشانه بارز پارادوکس رئیس جمهوری آمریکا است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پارادوکس در سیاست خارجی ترامپ موضوعی است که در داخل آمریکا ابعاد گسترده تری به خود می گیرد.

وی بیان داشت: گسترش حضور ارتش آمریکا در افغانستان منجر به تشدید تنش ها و منازعات داخلی ایالات متحده خواهد شد زیرا آمریکا تحمل پرداخت هزینه های سنگین جنگ دیگری را ندارد.

نقوی حسینی گفت: افزایش حضور نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان موضوعی است که برای کشورهای منطقه تبعات مختلفی خواهد داشت که منجر به تشدید معضلات تروریستی خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet