هدر موبایل
1396/06/04 17:01:00
سرویس سیاسی
/توصیه‌های رهبر معظم انقلاب به دولت دوازدهم/

نوروزی: استماع نظرات مردم دولت را بیمه می‌کند/ لزوم کار تیمی قوای سهگانه برای تحقق اهداف تعیین شده

سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: مهمترین وجه کار تیمی، تعامل بین قوای سه گانه است و دولت به عنوان قوه اجرائی کشور باید با قوای مقننه و قضائیه همکاری داشته باشد.
نوروزی: استماع نظرات مردم دولت را بیمه می‌کند/ لزوم کار تیمی قوای سهگانه برای تحقق اهداف تعیین شده سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: مهمترین وجه کار تیمی، تعامل بین قوای سه گانه است و دولت به عنوان قوه اجرائی کشور باید با قوای مقننه و قضائیه همکاری داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607106844822033.jpg نوروزی:,استماع,نظرات,مردم,دولت,را,بیمه,می‌کند/,لزوم,کار,تیمی,قوای,سهگانه,برای,تحقق,اهداف,تعیین,شده Icana

حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص سخنان مقام معظم رهبری در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت و تاکید بر کار تیمی توسط اعضای هیات دولت، اظهار داشت: کارکرد دولت و قوه مجریه کارکرد یک هیات دولت است و با به صورت تیمی و با مسئولیت مشترک فعالیت کنند.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اعضای یک هیات دولت اگر جدای از هم کار کنند به اهداف مورد نظر خود نمی‌رسند و مهمترین وجه کار تیمی، تعامل بین قوای سه گانه است و دولت به عنوان قوه اجرائی کشور باید با قوای مقننه و قضائیه همکاری داشته باشد.

وی در مورد تاکید مقام معظم رهبری بر تحمل صدای مخالف از سوی دولت، افزود: قوه مجریه باید توان تحمل صدای مخالف را داشته باشد و آن‌ها را معاند نخواند، بلکه مخالفان دلسوز را دوست خود بداند زیرا این مخالفان دلسوز در کمک به دولت بسیار نقش موثری دارند.

نوروزی متذکر شد: لازم است که دولت صدای مردم را بشنود و با اطلاع از مشکلات مردم در جهت رفع آن‌ها تلاش کند.

سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: شنیدن صدای مردم در جهت حل مشکلات موثر است، استماع نظرات مردم دولت را بیمه می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet