هدر موبایل
1396/06/05 10:03:09
سرویس سیاسی
/اولویت های دولت دوازدهم به روایت مجلس /

اولویت دولت دوازدهم باید حل بحران اشتغال و رسیدگی به امور معیشتی مردم باشد/ دیپلماسی خارجی باید با تمام قوت در خدمت اقتصاد کشور باشد

نماینده مردم ورامین با اشاره به مشکلات اصلی و اساسی مردم در حوزه اقتصادی تاکید کرد: مطمئنا اولین اولویت دولت دوازدهم نیز پرداختن به امور اقتصادی و معیشتی مردم و حل بحران اشتغال می باشد.
اولویت دولت دوازدهم باید حل بحران اشتغال و رسیدگی به امور معیشتی مردم باشد/ دیپلماسی خارجی باید با تمام قوت در خدمت اقتصاد کشور باشد نماینده مردم ورامین با اشاره به مشکلات اصلی و اساسی مردم در حوزه اقتصادی تاکید کرد: مطمئنا اولین اولویت دولت دوازدهم نیز پرداختن به امور اقتصادی و معیشتی مردم و حل بحران اشتغال می باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201612104618498860.jpg اولویت,دولت,دوازدهم,باید,حل,بحران,اشتغال,و,رسیدگی,به,امور,معیشتی,مردم,باشد/,دیپلماسی,خارجی,باید,با,تمام,قوت,در,خدمت,اقتصاد,کشور,باشد Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت "پیرامون مهمترین برنامه ها و اقداماتی که دولت دوازدهم باید نسبت به آنها اهتمام داشته باشد"، با اشاره به رای بالای نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزرای دولت دوازدهم بخصوص وزرای دفاع، امور خارجه و اقتصادی ، گفت: این رای حاوی پیام برای دولت، رئیس جمهور و حتی دیگر کشورها بود تا مسیری که دولت باید آن را طی کند مشخص گردد.

وی با بیان اینکه پیام این رای آنچه بود که مقام معظم رهبری در دیدار با دولت بر روی آنها تاکید داشت مبنی بر اینکه باید به مسئله اقتصادی معیستی توجه بیشتر شود، اظهار کرد: مطمئنا اولین اولویت دولت دوازدهم نیز باید پرداختن به امور اقتصادی و معیشتی مردم و حل بحران اشتغال باشد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تاکید بر اینکه بدون شک دولت باید بر روی مشکلات و مسائل اصلی مردم که اقتصادی است اهتمام ویژه داشته باشد، افزود: مجلس آماده همکاری کامل با دولت و وزرای اقتصادی جهت حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم است.

وی خاطر نشان ساخت: رای بالای نمایندگان به وزیر دفاع نیز نشان داد که مجلس در خصوص مسائل دفاعی کشور از سیاست های کلی نظام عدول نمی کند و محکم پای مسائل دفاعی کشور ایستاده است.

نماینده مردم ورامین در پایان تصریح کرد: در حوزه دیپلماسی خارجی نیز مسئولان مربوطه باید در مقابل سلطه و باج خواهی دشمنان و دیگر کشورها ایستادگی کنند و باید با تمام قوت در خدمت اقتصاد کشور باشد، چرا که مسئله اول کشور موضوع اقتصاد بوده و این مسئله مطالبه مردم و مقام معظم رهبری می باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet