انتخابات ریاست جمهوری
1396/06/05 12:28:08
سرویس سیاسی
برزگر کلشانی:

اقتدار و ثبات ایران در جهت حفظ آرامش منطقه است/ استقبال تهران از اقدام دوحه برای تقویت روابط

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: ایران با آمادگی کامل از گسترش و توسعه روابط دوجانبه درتمامی زمینه ها با قطر استقبال می کند.
اقتدار و ثبات ایران در جهت حفظ آرامش منطقه است/ استقبال تهران از اقدام دوحه برای تقویت روابط عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: ایران با آمادگی کامل از گسترش و توسعه روابط دوجانبه درتمامی زمینه ها با قطر استقبال می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611100974990305.jpg اقتدار,و,ثبات,ایران,در,جهت,حفظ,آرامش,منطقه,است/,استقبال,تهران,از,اقدام,دوحه,برای,تقویت,روابط Icana

شهروز برزگر کلشانی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص " بیانیه وزارت خارجه قطر پیرامون بازگشت سفیر این کشور به تهران و تاکید بر گسترش روابط دوجانبه "، اظهار داشت:جمهوری اسلامی ایران همواره بر اساس حسن همجواری و سیاست های صلح طلبانه باکشورهای همسایه خود روابط حسنه و مثبتی داشته است.

وی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران با آمادگی کامل از گسترش و توسعه روابط دوجانبه درتمامی زمینه ها با قطر استقبال می کند، تصریح کرد: ایران همواره با تمامی کشورهای مستقل و دوست خود روابط حسنه و مناسبی داشته و در جهت صلح، ثبات و امنیت منطقه حرکت می کند.

 نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقدام دوحه برای بازگشت سفیر این کشور مطلوب و مثبت می باشد ، گفت: گسترش روابط همه جانبه با کشورهای همسایه و دوست در چارچوب عرف دیپلماتیک همواره جز سیاست های اصولی و اساسی جمهوری اسلامی ایران بوده و مطمئنا اقدام دوحه نیز در همین چارچوب پاسخ داده خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، افزود: متاسفانه سیاست های غلط و نابخردانه برخی کشورها باعث ایجاد تنش و مشکل در منطقه شده است و قطر به واقع کمک ها و همیاری ایران را در برهه حساس محاصره و تحریم های برخی کشورها مشاهده کرد و بر همین اساس سیاسیون و مردم این کشور قدردان ، سیاست های منطقی و کمک های کشورمان هستند.

دولت قطر طی روزهای گذشته از قصد خود برای بازگرداندن سفیر این کشور در تهران به محل ماموریتش خبر داد.وب سایت وزارت امور خارجه قطر ضمن اعلام این خبر تاکید کرد دولت قطر درصدد تقویت روابط دوجانبه با ایران است. در این بیانیه تاکید شد که دولت قطر درصدد تقویت روابط دو جانبه با ایران است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet