شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1396/06/04 18:36:09
سرویس دیگر رسانه‌ها_
صالحی:

برقراری نظام حمایتی و معیشتی مهمترین اهداف دستگاه فرهنگی نظام و کشور است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امروز در فضایی قرار گرفتیم که با توجه به اتفاقات فرهنگی فراوان، مسوولیت دست‌اندرکاران سنگین تر شده است.
برقراری نظام حمایتی و معیشتی مهمترین اهداف دستگاه فرهنگی نظام و کشور است وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امروز در فضایی قرار گرفتیم که با توجه به اتفاقات فرهنگی فراوان، مسوولیت دست‌اندرکاران سنگین تر شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201708105026180834.jpg برقراری,نظام,حمایتی,و,معیشتی,مهمترین,اهداف,دستگاه,فرهنگی,نظام,و,کشور,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سید عباس صالحی روز شنبه در آیین گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند که در سالن سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، افزود: توفیقات امروز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به برکت منابع انسانی، همیاری و مساعدت همه عوامل و دست اندرکاران در وزارتخانه و مراکز استانی سراسر کشور است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه بدون همدلی منابع انسانی هیچ اتفاق تازه ای در این وزارتخانه رخ نخواهد داد، افزود: ایجاد نظام انگیزشی، کارایی، ارتباطی و همچنین برقراری نظام حمایتی و معیشتی مهمترین اهداف برای ارتقا و موفقیت دستگاه فرهنگی نظام و کشور است.

 

صالحی امیری منشاء برکات بسیاری بود

در این جلسه که سیدرضا صالحی امیری وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور داشت، صالحی گفت: صالحی امیری طی 10 ماه که در این مجموعه فعالیت داشت، منشاء خیرات و برکات بسیاری برای خانواده فرهنگ وارشاد اسلامی بود.

وی گفت: نظریه پردازی در حوزه فرهنگی، توان مدیریت، توجه به اقتصاد فرهنگی و همچنین تجارب بی شمار و همچنین برخورداری از دانش علمی، از ویژگی خاص صالحی امیری بود و می توان او را مدیری لایق برای حل بحران در کشور نامید.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: ارتباط با جهان اسلام از طریق حج که توسط دکتر صالحی امیری مدیریت شد و برگزاری مجدد این مراسم پر فیض حج در سال جاری را مدیون او هستیم.

 

نباید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را تضعیف کرد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سابق نیز در این مراسم با تشکر از تمامی معاونان، کارمندان و دست اندرکاران این وزارتخانه افزود: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را باید به طور قطع یقین جز سه دستگاه برتر کشور در حوزه فرهنگی نظام و دولت برشمرد.

سیدرضا صالحی امیری با بیان اینکه با این وزارتخانه نمی توان برخورد سلیقه ای و در برخی مواقع آن را تضعیف کرد، ادامه داد: جایگاه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جایگاه مادر است و به عنوان ستاد فرهنگی نظام و کشور باید به آن نگاه کرد و درجهت ارتقای آن کوشید.

وی گفت: تعامل، سازگاری، همگرایی و همچنین قرار دادن اخلاق انسانی و معرفتی، محورهای کاری طی مسوولیتم در این وزارتخانه بود و تلاش کردم با اجرای عدالت محوری و رفع فضای تبعیض آمیز، ضمن ارتقای امنیت شغلی در وزارتخانه، مسایل و مشکلات را به حداقل برسانم و امروز می توان به یقین گفت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سالم ترین دستگاه های دولت است.

در این مراسم از 10 شخصیت و دستگاه برتر این وزارتخانه با اهدای لوح، قدردانی و تجلیل شد.

به گزارش ایرنا؛ چهارم شهریور ماه در تقویم رسمی کشور روز کارمند نامگذاری شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet