هدر موبایل
1396/06/05 14:36:31
سرویس سیاسی
/اولویت های دولت دوازدهم به روایت مجلس /

فلاحت پیشه:وزارت خارجه پیش‌قراول جذب سرمایه خارجی باشد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است وزارت خارجه باید با تفویض اختیار به کارخانه‌ها و تولیدگران داخلی برای حضور در بازارهای خارجی خود به‌عنوان پیش‌قراول جذب سرمایه خارجی باشد.
فلاحت پیشه:وزارت خارجه پیش‌قراول جذب سرمایه خارجی باشد عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است وزارت خارجه باید با تفویض اختیار به کارخانه‌ها و تولیدگران داخلی برای حضور در بازارهای خارجی خود به‌عنوان پیش‌قراول جذب سرمایه خارجی باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611103839686142.jpg فلاحت,پیشه:وزارت,خارجه,پیش‌قراول,جذب,سرمایه,خارجی,باشد Icana

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص اولویت هایی که وزارت امور خارجه باید مد نظر قرار دهد، گفت: محمدجواد ظریف با رأی بالایی از مجلس راهی وزارت خارجه شد که این موضوع خود پشتوانه ای برای اداره امور این وزارتخانه خواهد بود.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر اینکه وزارت امور خارجه باید سیاست اقتصادی را مد نظر قرار دهد، عنوان کرد: وزارت خارجه باید مدیریت را به کارخانه ها و تولیدگران داخلی برای حضور در بازارهای خارجی تفویض اختیار کند و خود به عنوان پیش قراول برای جذب سرمایه خارجی اقدام کند.

وی افزود: طبق برنامه ششم توسعه کشور باید تا 200 میلیارد دلار جذب سرمایه خارجی برای امور عمرانی و توسعه ای داشته باشیم که وزارت خارجه در این زمینه نقش اصلی را ایفا می کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: از سوی دیگر تنش زدایی در همکاری های منطقه از وظایفی است که وزارت امور خارجه باید بر عهده بگیرد چنانچه برخی بازیگران منطقه در تحولات میدانی در حال تنش زایی هستند که باید در این زمینه همکاری های مشترک با کشورهای منطقه به خصوص همسایگان داشته باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet