هدر موبایل
1396/06/05 14:27:13
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فولادگر تاکید کرد؛

تیم اقتصادی دولت باید اصلاح‌ ساختار بانکی و مالی را انجام دهد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات روز گذشته مقام معظم رهبری در مورد اولویت دادن دولت به بهبود وضعیت اقتصادی گفت: ساختار و وضعیت اقتصاد با هماهنگی بین وزرای اقتصادی و افراد تصمیم‌گیر در این حوزه بدست خواهند آمد.
تیم اقتصادی دولت باید اصلاح‌ ساختار بانکی و مالی را انجام دهد عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات روز گذشته مقام معظم رهبری در مورد اولویت دادن دولت به بهبود وضعیت اقتصادی گفت: ساختار و وضعیت اقتصاد با هماهنگی بین وزرای اقتصادی و افراد تصمیم‌گیر در این حوزه بدست خواهند آمد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103239012877.jpg تیم,اقتصادی,دولت,باید,اصلاح‌,ساختار,بانکی,و,مالی,را,انجام,دهد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از جمهوریت؛ حمیدرضا فولادگر عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت به فرموده مقام معظم رهبری در مورد اولویت بهبود مسائل اقتصادی توجه کند، اظهار داشت: برای رفع مشکلات اقتصادی و همچنین بهبود وضعیتی مردم، باید تیم اقتصادی دولت دوازدهم که از وزرای خوبی بهره گرفته است با هم  هماهنگ باشند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بررسی کارنامه اقتصادی دوره اول ریاست‌جمهوری دکتر روحانی باید بررسی شود، خاطرنشان کرد: دولت خود باید به بررسی فعالیت‌های اقتصادی خود بپردازد تا مشخص شود کارها تا کجا پیش رفته و دلیل محقق نشدن برخی از طرح‌ها چه بوده است تا با برنامه‌ریزی مناسب مشکلاتی از قبیل حل شود.

وی با اشاره به اینکه در مبحث اقتصادی نیز اولویت‌هایی وجود دارد، تصریح کرد: باید راهکاری برای مهار تورم و رونق اقتصادی اندیشیده شود چرا که این دو با هم رابطه عکس دارند و با بهبود هر یک از این شاخص‌ها دیگری دچار افت می‌شود.

حمیدرضا فولادگر با بیان اینکه اصلاح‌ ساختار بانکی و مالی از دیگر کارهایی است که تیم اقتصادی دولت باید انجام دهد، تاکید کرد تثبیت تورم و سود بانکی، اصلاح ساختار مالی کشور، مبارزه با رکود و بیکاری و همچنین ساماندهی به وضعیت ارزی از دیگر پیگیری‌های وزرای اقتصادی دولت باشد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وزرای اقتصادی از جمله آقای کرباسیان با تجارب خود می‌تواند موجب بهبود اقتصاد شوند، یادآور شد: دولت براری رسیدن به اهداف خود باید هماهنگی بین افراد تصمیم‌گیر را زیاد کند و از طرفی وزرا باید با اصلاح برنامه‌های وزرای گذشته با تمام توان به فعالیت بپردازند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet