هدر موبایل
1396/06/05 16:50:38
سرویس سیاسی
/اولویت های دولت دوازدهم به روایت مجلس/

نانواکناری: مدیریت مسائل قبل و بعد از حوادث تروریستی از وظایف وزارت اطلاعات

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است وزارت اطلاعات حتی باید در حوزه اقتصادی نیز به تأمین امنیت کشور بپردازد.
نانواکناری: مدیریت مسائل قبل و بعد از حوادث تروریستی از وظایف وزارت اطلاعات عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است وزارت اطلاعات حتی باید در حوزه اقتصادی نیز به تأمین امنیت کشور بپردازد. https://cdn.icana.ir/d/019/201603104711366908.jpg نانواکناری:,مدیریت,مسائل,قبل,و,بعد,از,حوادث,تروریستی,از,وظایف,وزارت,اطلاعات Icana

ولی الله نانواکناری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اولویت هایی که وزارت اطلاعات در دولت دوازدهم باید به آن توجه کند، گفت: وزارت اطلاعات وظیفه پیشگیری و درمان مسائل حوزه امنیتی را دارد.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: وزارت اطلاعات باید اقدامات تروریستی را قبل، حین و بعد از موضوع دنبال کند.

وی افزود: در این خصوص وزارت کشور نیز وظایفی دارد و وزیر باید به عنوان رئیس امنیت کشور پیگیر مسائل امنیتی باشد.

وزارت امور خارجه چارت تشکیلاتی برای توسعه حوزه اقتصاد بین‌المللی تهیه کند

نانواکناری همچنین تأکید کرد: تأمین امنیت کشور دارای ابعاد مختلفی است و حتی در حوزه اقتصادی نیز باید در نظر گرفته شود ضمن اینکه وزارت اطلاعات باید اقدامات ضدامنیتی را نیز در درازمدت دنبال کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه وزارت امور خارجه باید چارت تشکیلاتی برای توسعه حوزه اقتصاد بین المللی ایران تهیه کند، خاطرنشان کرد: صادرات به کشورهای همسایه از مهم ترین بخش هایی است که به راحتی می توان از این ظرفیت استفاده کرد همچنین باید وزارت خارجه سرمایه گذاران خارجی را تا زمان وقوع سرمایه گذاری در داخل، همراهی کند تا شاهد رونق در حوزه اقتصادی باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet