هدر موبایل
1396/06/05 16:46:03
سرویس سیاسی
/اولویت های دولت دوازدهم به روایت مجلس/

گودرزی: وعده وزارت دفاع در پشتیبانی از معیشت نظامیان/ ادامه توسعه صنایع هوافضا و نیروی دریایی در دولت دوازدهم

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است وزارت دفاع همگام با تکنولوژی روز دنیا، صنایع دفاعی و تجهیزات نظامی را به‌روز کند.
گودرزی: وعده وزارت دفاع در پشتیبانی از معیشت نظامیان/ ادامه توسعه صنایع هوافضا و نیروی دریایی در دولت دوازدهم عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است وزارت دفاع همگام با تکنولوژی روز دنیا، صنایع دفاعی و تجهیزات نظامی را به‌روز کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108874222836.jpg گودرزی:,وعده,وزارت,دفاع,در,پشتیبانی,از,معیشت,نظامیان/,ادامه,توسعه,صنایع,هوافضا,و,نیروی,دریایی,در,دولت,دوازدهم Icana

مسعود گودرزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اولویت هایی که وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح باید در دولت دوازدهم مد نظر داشته باشد، گفت: وزارت دفاع در حیطه کاری خود مأموریت به پشتیبانی فنی، تکنولوژی و تسلیحاتی از نیروهای مسلح دارد که در همین زمینه سازمان های مختلفی را مدیریت می کند تا به آستانه بازدارندگی پیش برود.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس به اقدامات و عملکرد دولت یازدهم اشاره و عنوان کرد: سردار دهقان بر تمامی اهداف وزارت دفاع اهتمام ورزید که در این زمینه می توان به حوزه هوافضا، صنایع دریایی و پهپاد ها اشاره کرد.

وی افزود: امیر حاتمی نیز برنامه های مفصلی در زمینه های دفاعی دارد که در فراکسیون ها و کمیسیون های مجلس پیش از برگزاری جلسه رأی اعتماد درباره آنها صحبت شد.

گودرزی در ادامه با اشاره به اشراف وزیر دفاع به دغدغه کل نیروهای مسلح بیان داشت: انتظار می رود دراین دوره ضمن غنی تر شدن برنامه های دولت دوازدهم در تولیدات دفاعی و حمایت همه جانبه از نیروهای مسلح در امر تجهیزات، به آنچه که در جلساتی که در مجلس مطرح شد نیز عمل شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: نکته بسیار مهم در حوزه وزارت دفاع، معیشت کارکنان و بازنشستگان نیروهای مسلح است که مقرر شده وزیر به آن توجه کند همچنین وزیر دفاع باید توجه داشته باشد تا بر اساس تکنولوژی روز دنیا صنایع و تجهیزات دفاعی کشور را تولید کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet