هدر موبایل
1396/06/06 08:03:31
سرویس اجتماعی
محجوب:

تبدیل منطقه 22 پایتخت به قطب حاشیه‌نشینان لوکس/ تخریب واحد‌های نیمه‌کاره حداقل کار مدیریت شهری برای احقاق حقوق مردم

عضو مجمع نمایندگان تهران با انتقاد از وضعیت ساخت‌و ساز در منطقه ۲۲، گفت: تخریب واحد‌های نیمه‌کاره حداقل کار مدیریت شهری برای احقاق حقوق مردم است.
تبدیل منطقه 22 پایتخت به قطب حاشیه‌نشینان لوکس/ تخریب واحد‌های نیمه‌کاره حداقل کار مدیریت شهری برای احقاق حقوق مردم عضو مجمع نمایندگان تهران با انتقاد از وضعیت ساخت‌و ساز در منطقه 22، گفت: تخریب واحد‌های نیمه‌کاره حداقل کار مدیریت شهری برای احقاق حقوق مردم است. https://cdn.icana.ir/d/019/42831.jpg تبدیل,منطقه,22,پایتخت,به,قطب,حاشیه‌نشینان,لوکس/,تخریب,واحد‌های,نیمه‌کاره,حداقل,کار,مدیریت,شهری,برای,احقاق,حقوق,مردم Icana

علیرضا محجوب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص ساماندهی منطقه 22 تهران، گفت: مهم‌ترین معضلی که در کمین منطقه 22 تهران آتش‌سوزی است، متاسفانه این سازه‌ها علاوه بر اینکه مانع تونل ورودی هوای تهران است، به شکلی ساخته شده که هر آتش سوزی بحران ساز می‌شود؛ زیرا هیچ نردبان آتش‌نشانی به اندازه سازه‌های این منطقه نداریم.

تجربه تلخ آتش‌سوزی پلاسکو در کمین سازه های منطقه 22

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تجهیزات ناچیز آتش‌نشانی، تصریح کرد: ساختمان‌های 25 تا 30 طبقه اگر دچار حریق شود، خطراتی چون آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو را به همراه خواهد داشت. متاسفانه منطقه‌ای پر خطر احداث شده است.

امکانات رفاهی و خدماتی در منطقه 22 مختل است

وی افزود: از سوی دیگر امکانات، مسجد، مدرسه و همه خدمات رفاهی در منطقه 22 مختل است لذا هزینه بسیاری به هزینه‌های شهری اضافه خواهد شد تا این امکانات را فراهم کنند، در حقیقت به جای استفاده از معماران با تجربه از افرادی استفاده شده که در منطقه 22 تهران تنها به ساخت سازه های بلند مرتبه پرداخته‌اند.

تبدیل منطقه 22 پایتخت به قطب حاشیه‌نشینان لوکس/ سازه‌ها شاه راه تنفسی تهران را مسدود کرده است

محجوب با بیان اینکه منطقه 22 به حاشیه‌ای لوکس و آپارتمان نشین تبدیل شده است، تصریح کرد: مدیریت شهری جدید باید نسبت به سنجش نسبت جمعیت به فضا بپردازد، در غیر این صورت علاوه بر اینکه در آینده شاه‌ راه تنفسی شهر مسدود می‌شود، خود منطقه نیز فاقد به لحاظ جمعیت بسیار فضای تنفسی می‌شود.

تخریب واحدهای نیمه‌کاره حداقل کار مدیریت شهری

عضو مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: بسیاری از واحد‌ها در این منطقه هنوز در حال ساخت است که در صورت تکمیل، بر مشکلات اضافه می کند بنابراین بهتر است مدیریت شهری جدید باید برای صیانت از هوای پایتخت و جلوگیری از بروز مشکلات بحرانی، تخریب واحد‌های نیمه‌کاره حداقل کاری است که برای احقاق حقوق مردم تهران می‌تواند انجام دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet