شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1396/06/06 15:48:38
سرویس سیاسی
/اولویت های دولت دوازدهم به روایت مجلس/

شهریاری: حل مشکل اشتغال جوانان در اولویت اصلی دولت دوازدهم قرار گیرد

نماینده مردم زاهدان گفت: بدون شک مهمترین مسئله و اولویتی که دولت دوازدهم باید نسبت به رفع و حل آن اقدام نماید، مشکل اشتغال و معیشت مردم می باشد.
شهریاری: حل مشکل اشتغال جوانان در اولویت اصلی دولت دوازدهم قرار گیرد نماینده مردم زاهدان گفت: بدون شک مهمترین مسئله و اولویتی که دولت دوازدهم باید نسبت به رفع و حل آن اقدام نماید، مشکل اشتغال و معیشت مردم می باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109953097823.jpg شهریاری:,حل,مشکل,اشتغال,جوانان,در,اولویت,اصلی,دولت,دوازدهم,قرار,گیرد Icana

حسینعلی شهریاری در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت "پیرامون مهمترین برنامه ها و اقداماتی که دولت دوازدهم باید نسبت به آنها اهتمام داشته باشد"،  با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دولت، اظهار داشت: بدون شک مهمترین مسئله و اولویتی که دولت دوازدهم باید نسبت به رفع و حل آن اقدام نماید، مشکل اشتغال و معیشت مردم می باشد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان با تاکید بر اینکه بحث اشتغال جوانان و معیشت مردم دغدغه دولت و مجلس است، گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای کمک به دولت در جهت برطرف شدن مشکلات اصلی کشور آمادگی دارند و باید با همکاری و همدلی مسائل را برطرف کرد.

نماینده مردم زاهدان با بیان اینکه دولت باید اولویت اصلی خود را حل مشکل و مسائل اصلی مردم که اقتصادی است قرار دهد، تصریح کرد : مردم انتظار دارند که دولت بر اساس قول های داده شده در راستای مسائل و مشکلات اقتصادی حرکت کرده و نسبت به رفع بیکاری جوانان اهتمام جدی داشته باشد ./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet